• jin

  > Ця аудиторія називалася Юзік (Usic) і там стояло з десяток комп’ютерів, які працювали на Юніксі (Unix), а на двох найбільш просунутих (які майже увесь час були зайнятими) стояв графічний відповідник – Лінукс (Linux)

  а не пригалаєш, який саме юнікс там стояв? і щоб ти знав, на багатьох варіантах юнікса можуть стояти ікси (тобто графічна оболонка)

  > ну і найголовніше – почитати сайти (а точніше сайт – єдиний – anekdot.ru

  хтось мені розказував, що не знає що таке лінкс 🙂 чим-же ти тоді користувався?

  ps: я лінксом користуюсь і досі. і до речі, він може і графіку показувати, теоретично 🙂

  > А кілька днів назад ми нарешті налаштували у квартирі Wi-Fi-доступ і позбавилися від дротів. Тепер можна валятися в ліжку після солодкого сну (як власне я роблю зараз, пишучи цю статтю) і при цьому мати доступ до Інтернету. Чи, що навіть краще – потягнути ноутбук із собою на кухню і користуватися Інтернетом там.

  ну нарешті!

 • Щось подібне запланував на “річницю блогу”(оце так словосполучення:))
  До реєстрації на кафедральному форумі з інтернетом для мене були google i yahoo, тобто все обмежувалося пошуком рефератів у нетклубах.
  Після появи інтернету в гуртожитку все змінилося і набуло зовсім інших масштабів. Спочатку 1Мб по 0.1 грн потім 1Мбітний безлімітний канал.
  Продовження буде тоді, коли настане час…

  Якщо брати безпровідний інтернет не враховуючи мобільного зв”язку, то Утел поступається цінами перед Інтертелекомом, послугами, якого я зараз користуюся. 4Гб за 145 в місяць.

 • jin

  перше знайомство із інтернетом у мене відбулось не пригадаю коли, судячи з усього десь у 1997 чи 1998 році, і на той момент е було інтернет-кафе 🙂 і десь у ~2000-2001 у мене з’являється модем, а уже у 2003 році – я досвідчений (як я тоді думав :)) користувач, і бачив інтеренет “з середини”, працюючи у isp 🙂

 • Мда. В комп’ютерний клуб я вперше потрапив у 2003 році, там же познайомився з Інтернетом. Памнятаю тільки те, як однокласники показали мені Гугол (саме так вони його називали), потім дайл-ап з’явився в мене вдома, разом з ним перша поштова скринька на мейл.ру (так, мені дуже встидно, але, здається, всі з того починали), а два роки тому я пізнав всі “прєлєсті” виділеного каналу, проте на даний момент я знову деґрадував до швидкостей МТС Коннект.

 • а я з 95-96 року почав своє знайомство… інтернет був лише на мейнфреймі, до якого я іноді мав доступ. Дикий і шумний Dial-UP
  тоді якраз і відбувався перехід від Доса і Вінди 3.11 до 95 вінди.
  Юнікси трошки пізніше(99рік FreeBSD-4.x) прийшли в моєу життя і мабуть назавжди скинули з першого місця продукти ЛегкоМ’яких.

 • теж в могилянці вперше познайомився. але ще в листопаді 1995 року.

 • Yura

  З компютером познайомився в 1994-95 році – то було десь DOS система з FAR якщо я не помиляюся.

  А в 1996-97 з першими версіями Window…

  З Інтернетом – десь в 1998…

  А так повноцінно почав користуватися компютером і інтернетом з 2000 року.

 • Yura

  Читаю ваші коментарі про інтернет плани і думаю що мені везе платити $12-15 в місяць за необмежений інтернет з швидкістю download 786 kbps…/ upload 130 kbps… але то в США…

 • Насправді в Україні інтернет зараз також стає все доступнішим. Наприклад, сучасний мій тариф передбачає 10 Gb трафіку на швидкості до 4 Mbps за $15 на місяць.
  А деякі оператори за ту саму суму пропонують анлім (щоправда, на меншій швидкості).

  Шкода лишень, що рівень українських та американських зарплат поки що порівнювати не можна.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.