• ех.. чоловіче… хоч би перекладав ту … мову в рекламі…

  Щодо планування – якось не дуже вдається… Мені простіше довести діло до дедлайну і тоді з’являється стимул – не встигнути – воно якось фігово… Щодо статей в блог – записую ідеї в неопубліковане і з часом при перегляді неопублікованого дописую… дописую… так буває і через рік стаття з’являється…

 • podarok, рік – це серйозно. Мій блог стільки навіть не існує. 🙂 Плануванням іноді теж лінь займатися – але свої плоди воно приносить – це факт.

  що стосується реклами – я завжди перекладаю, якщо рекламодавцеві не принципово, якою мовою буде опубліковано посилання. І якою б мовою ми не писали – давайте зберігати повагу до інших. Російська, англійська, китайська, хінді – у кожної мови є свій носій. Ліпити до них образливі ярлики, думаю, недоречно… Принаймні, мені дуже неприємно, коли українську мову називають образливо на різних форумах. Опускатися до їхнього рівня у цьому блозі не будемо! Сподіваюся на розуміння.

 • Сорі, якщо зачепив якось… То стад душі такий… Чесно кажучи якось реклама портить враження від самої статті… Чисто мені… Це відгук… Хочеш – не враховуй…

  Перша стаття в моєму блозі 2005-12-20 13:44:27 +0300
  Так що скоро буде вже 3 роки… За кілька тижнів 8)))

 • podarok, та ні 🙂 забули! Просто здивувався такому висловлюванню. Ніколи не вважав тебе ярим противником російської мови.

  з рекламою все просто: за що платять – те й розміщуємо. В рамках етики і здорового глузду, звісно (тобто ресурсів “для дорослих” і іншого протизаконного контенту тут ніколи не буде)! 🙂 Але російська мова сама по собі ніколи не була для мене чимось таким, чого слід соромитись і уникати.

  Я вважаю рідною і люблю українську – я спілкуюся і пишу нею. Комусь подобається російська. На здоров”я!

  Ну ок! 🙂 Чого я ніколи не любив – то це розмов “про мови”. Завжди вважав, що підтримати мову можна тільки ділом, а не розмовами про неї!

  P.S.: То тебе вже невдовзі можна буде поздоровити зі святом 🙂

 • Ну, коли мав цифровий фотоапарат, то фотографував. В принципі і зараз фотографую Зенітом, сьогодні першу плівку здав.
  Взагалі, якщо не за компом, то читаю книжки.
  А от з користю для блога, то це обдумування в дорозі на роботу і на самй роботі, ну в принципі скрізь де в голову стукне, там і думаю. Маю на увазі ідею, яка стукне)))

 • wedmid, головне ці ідеї “які стукнуть” записувати… бо дуже часто виходить так, що вони наче ті горобці вилітають з голови – а потім думай не думай – згадати не можливо. Принаймні у мене саме так!

 • Ну от це я якраз і не озвучив. З записуванням проблеми, ну не з записуванням проблеми, а сама проблема в тому, що я якраз і не записую(((.
  Но я виправлюся, вже починаю, приходиться.

  оффтоп: ми(wedmid jarofed podarok), як три богатирі. Один в по центрі дивиться, а два в різні сторони))). Асоціація чогось така вийшла)

 • Все таки, Україна – не Америка.

  І навіть тут комплекс меншовартості 🙁 Не може бути, щоб в Америці на кожному хуторі був швидкісний Інтернет.

  Майже знамените кучмівське «Україна — не Росія».

  «Україна — не Америка», інакше «Україна = не Америка». У підтексті невпевнене намагання знайти своє місце серед народів. Слід було б уже до цього часу знайти.

  Як глибоко сидить у душах українців (та й не тільки українців) совок, що навіть у прогресивних і вільних людей такі слова іноді вихоплюються!

 • Прикинь які націоналісти тут позбирались, Ярославе!

 • chugylo, не зовсім зрозумів, до чого це тут? Ти гілкою часом не помилився?

  щодо коментаря:
  Україна – не Америка. Україна – не Росія. Україна – не Білорусія. Україна – не Китай. Це очевидно як і сотні інших “не”, які можна застосувати, описуючи Україну. Але існують якісь загальнолюдські цінності та принципи, які притаманні людям без залежності від того, про яку країну йдеться.

  Є об’єктивні поняття “кращого” та “гіршого”, які знову ж таки можна застосувати до будь-якої країни чи економіки. Так ось – рівень економічного забезпечення середньостатистичної людини у Америці явно вищий, ніж в Україні. І те, що “Україна – не Америка” у цьому плані аж ніяк не робить честі першій!

  Іншими словами – нам не потрібно намагатися бути схожими на Америку – нам потрібно просто бути не гіршими.

 • Поясню детальніше. Попередній коментар був, скоріше, висловленням моєї інтуїції, а не логіки.

  Вірно, що народи між собою неоднакові. Америка об’єктивно має вищий рівень розвитку за Україну по більшості економічних і соціальних показників. Але не зрозуміло, чому конкретний представник народу переймається цим з негативним відтінком. Очевидно, йому легше перекласти відповідальність за свої невдачі на те, що здається «об’єктивною причиною». «Америка» стає ідеалом. Місцем, де справа пішла б добре.

  Конкретний представник народу чомусь ототожнює себе зі своєю країною. Нібито, «погана країна, то в мене проблеми». Але частинка цілого не є цілим. Конкретний українець не обов’язково гірший за конкретного американця.

  За Союзу вчили думати так: «Там капіталізм, погана країна і живуть там нещасно». Тепер, на жаль, лишаються ті самі грубі категорії мислення: «Там демократія, хороша країна і живуть там щасливо».

  Країна людині нічого не винна. Це лише середовище проживання.

 • Конкретний представник народу чомусь ототожнює себе зі своєю країною. Нібито, «погана країна, то в мене проблеми». Але частинка цілого не є цілим. Конкретний українець не обов’язково гірший за конкретного американця”

  Покажіть мені ту людину, яка вважає, що “конкретний українець гірший за конкретного американця”…
  Проблема якраз у протилежному: чому в країні, яка складається із таких чудових людей, ми бачимо такий низький рівень життя?

  Схоже, ми з тобою просто не до кінця зрозуміли одне-одного. Я не вважаю, що у нас гірший народ. Я не вважаю, що мої чи чиїсь інші проблеми виникають ві того, що “погана країна”. Навіть більше того – я не вважаю, що у нас “погана країна”.

  Але по ряду цілком конкретних позицій вона могла б бути кращою. 🙂

  Але я все ще не можу зрозуміти, яким чином коментар про Америку стосується цієї статті? Може поясниш?

  Втім, свою думку щодо цього питання я доволі прозоро виклав на особистому блозі. Вона вийшла трошки емоційною, але здається, ідею мені вдалося донести. Якщо це цікаво – можемо перенести дискусію туди. 🙂

 • Ніяким чином. Офтоп. Вибачаюсь.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.