• статистика вразила 0_о

 • wedmid, статистика неформальна. Взята із блога якогось англомовного “гуру”. Тому я не впевнений, чи можна їй довіряти на 100%. Але навіть якщо вона хоча б на 1/10 правдива – все одно вражає!

 • три рази прочитав всю статтю, щоб зрозуміти, про яку саме статистику йдеться мова в коментарях вище 8)))…
  І я з нею незгоден.

  Що значить закриваються? Хтось купив домен на “кілька місяців” і по закінxенню цих кілька місяців припинив над ним роботу? Гм…
  Та й взагалі як порахувати цю статистику?
  Може мені той гуру підкаже сервіс, що обов’язково кожен з таких нововирослих блоґєрів відвідує і пише, що він зареєстрував блог, а через кілька місяців приходить на той сервіс і каже – “ай ну… закинув і закрив той блог нафіг”…
  НМД – нічим не підтверджене узагальнення із розділу моїх статтей про антитоп, або автор цієї статті (маю наувазі тебе, Ярославе) зробив узагальнення на підставі якихось власних спостережень і необгрунтованих висновків. Або той гуру зробив помилку, на плече якого Ти опираєшся…

  Другий хук

  статті «про себе коханого».

  Я максимально сильно впевнений і маю на то багато доказів, коли написання блоґів про себе коханого є шедеврами. Та ж Вєрочка в ЖЖ для швидкого прикладу.
  Інша справа, що це все повинно бути дуже правильно оформлено без ображання читачів(хоча і на те знайдуться мазохісти, тому це не аргумент).
  Якщо автор пише цікаво і захоплююче про те, що він себе любить і обожнює – в нього точно знайдуться читачі. І читачі кількох поглядів – ті, хто вивчають психологію, мазохісти, просто пошановувачі “чудового” стилю письма тощо.
  Третій хук… Дуже сподіваюсь, що не нокдаун.

  Набагато менше часу витрачайте на перечитування фідів, які не мають прямого відношення до вашої тематики,

  Дуже і дуже помилково… Вибач Ярославе, сьогодні я з тобою в багатьох питаннях незгоден. Хай ця незгода буде обом на користь.
  Чому помилково? Все просто. Моя тематика – Інформаційні Технології, залізяки, веброзробка, поліграфія, адміністрування, вірусологія, і аж ніяк не блогінг, цього я лише торкаюсь частково іноді і дуже вимушено. Тому з твоїх слів – мені тебе не варто читати.
  Тепер менш натягнутий приклад – 8stalker.od.ua – Хочеш сказати, що для того, щоб стати успішним блогером в сфері, скажімо Охорони здоров’я, такого роду блоги читати – завада?
  Де помідор, яким я в тебе можу кинути?

  PS. Яскравим прикладом “про себе любимого” є саме цей коментар.
  PPS. Ех… Де ж той preview 8)))

 • йой… треба вже, щоб ти мені гостьового поста писав, бо цей коментар точно на нього тягне! 🙂

  …ну у суперечці народжується істина, тому це класно, що ти так багато з чим не згоден!
  А якщо по пунктах:
  1. блогами, які закриваються, особисто я вважаю ті блоги, які не оновлюються протягом довгого часу… зрозуміла річ, що мало хто буде офіційно закривати блог. Зазвичай їх просто покидають і забувають про них.
  2. в блогах, тематика яких “про себе коханого” статті “про себе коханого” повністю виправдовують своє існування. В інших випадках такі статті повинні бути дуже дозованими, інакше є чималий шанс повтрачати тематичних відвідувачів (або перетворитися на ще один блог “про себе коханого”).
  3. (аперкот) я не говорю, що не потрібно зовсім нічого читати. Але особисто у мене, якщо не контролювати цей процес, читання різноманітних блогів відбирає дуже і дуже багато часу! Просто неймовірно багато! І як тут не крути – але найчастіше цей час виявляється безнадійно і безрезультативно втраченим…

  Цікавими нетематичними блогами потрібно ласувати… “відкусуючи” по шматочку. Але не надто захоплюватися, інакше з”являється ризик “розповніти”! 🙂

  P.S.: Буде Preview, буде! Постараюсь виділити для цього час на ці вихідні!

 • І як тут не крути – але найчастіше цей час виявляється безнадійно і безрезультативно втраченим…

  Якщо ти це розумієш, тоді не розумію, чому ти читаєш…

  В інших випадках такі статті повинні бути дуже дозованими,

  О! Ось це я б хотыв бачити в другому пункті статті, а не те, що там написано!

 • “Якщо ти це розумієш, тоді не розумію, чому ти читаєш…”
  на жаль, у світі існує безліч речей, які ми розуміємо, але впровадити у життя не можемо… 🙂 Це щось схоже на наркотик, мабуть…

 • То ти собі придумав… Наркотик – це хімічний фактор, в той час як те, про що говориш ти – зовсім інше… Це мова про знецінення. Ти читаючи інші блоги через рідер їх знецінюєш своїми словами
  …але найчастіше цей час виявляється безнадійно і безрезультативно втраченим…

 • podarok, якщо я знаю, що в даний момент мені потрібно зайнятися чимось важливішим, але при цьому рука все-рівно тягнеться до закладок і натискає Google Reader, а потім я проводжу там підряд пів-години, то що ж це, як не наркотик?

  Не згоден, що я знецінюю блоги своїми словами! Якраз з точністю до навпаки. Якби ці блоги не були настільки цікавими, то хіба б я проводив по кілька годин на день у рідері? Але треба визнавати – далеко не кожен з них окрім естетичного та морального задоволення приносить якусь прагматичну користь!

  Тим більше, я ж не закликаю взагалі відмовитися від читання рідера – просто обмежити це заняття так, щоб воно не заважало іншим справам.

  Коли ввечері я сідаю займатися блогом, то витрачаю на це кілька годин. Після цього складається враження, ніби я багато і плідно попрацював. А якщо проаналізувати, що було зроблено, то виявляється, що ефективних речей дуже мало. Ну почитав рідер… ну поспілкувався у пошті… ну перевірив кілька разів статистику… І що далі?

  Якщо для тебе це не притаманне – ти щаслива людина! Але я пишу про власний досвід. Ці поради – це насамперед спроба боротися з власними недоліками. І я буду радий, якщо вони стануть в нагоді ще комусь!

 • …і перестаньте врешті-решт що п’ять хвилин моніторити статистику.
  Однозначно liveinternet вже думає де я взявся:-)
  Моєму блогу сьогодні 2 дня і так хочеться щоб хтось зайшов і якщо з’явився новий пост то звідки, і т.д.

 • Pingback: Чи реально зробити диверсію на якомусь блозі? | Персональна сторінка | uk()

 • Як на мене – якшо є бажання писати статті то краще вже свій сайтик запустити. Туди можна писати скільки влізе – від чого йому буде тільки краще.
  Розходи на таке задоволення смішні просто – домен 5-10, встановлення – до 5 доларів (або 0 якшо є знайомий). Хостинг – 2/місяць. Всього лиш нічого ).
  Сам би так робив – але я не писака (


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.