П’ятниця… Рубрика „3+2+1” знову на нашому порозі. І сьогодні ми будемо говорити про таке:
3
- Ефективність українських сайтів щодо реклами. У цій статті Андрій Поданенко aka Podarok ділиться власними спостереженнями щодо ефективності українських сайтів в якості рекламних майданчиків. Варто читати кожному, хто має власний веб-проект і задумується про можливості його рекламної монетизації. Принаймні, за деякими показниками толкові українські проекти зовсім не уступають Google AdWords.
- Топ-10 проектів, створених за межами США – цікава стаття Алекса Рябцева про успішні інтернет-стартапи, створені за межами Сполучених Штатів Америки. Деякими з них ви вже давно користуєтесь, а деякими – почнете користуватися після того, як прочитаєте огляд.
- Постові: теорія, практика, тактика і стратегія. Щось давно не було цього блогу у рубриці «3+2+1». У статті Микола Костинян, відомий більшості під ніком Безлімітчик розповідає про такий різновид реклами у блогах, як постові (текстові посилання всередині статей). Він також ділиться власними думками щодо того, наскільки ефективним є такий різновид заробітку. Скептикам особливо цікаво буде почитати.
+2
- 10 Reasons why Twitter is for you and FriendFeed is not – про цю статтю я згадував у одній із попередніх своїх публікацій про твіттер. Чим Twitter кращий за FriendFeed і чому взагалі йому вдалося досягнути такої шаленої популярності. Не вірите мені – запитайте у одного із найбільш активних користувачів Twitter-а у світі!
- WordPress 2.7: If You Don’t Like It, Change It. Про вихід нової версії WordPress, яку без перебільшення можна назвати однією із найбільш очікуваних в світі, не чув хіба що лінивий. Пропустити таку подію я не міг. За лінком, наведеним вище, ви знайдете одну з найбільш адекватних статей на цю тему.
+1
- Кто зарабатывает в Интернете больше всего? Відкрию вам маленьку таємницю. Зазвичай я готую статтю для рубрики “3+2+1” за добу до публікації. Тому статті, які з’явилися у п’ятницю до неї не потрапляють. Але ця стаття настільки мені сподобалася – що я зрадив своїм принципам і змінив статтю! Дуже надихає! І головне – я повністю згоден фактично з кожною думкою, яку висловлює автор у цій статті.
Отже виходить, що на цьому тижні на пошук однієї російськомовної статті пішло часу майже вдвічі більше, ніж на всі три українських! Може щось у цьому світі змінюється?
За підтримки:
Без “води” і зайвих слів про настінні газові котли. Класифікація, принцип дії та способи підключення. Дізнайся більше!
Лучший хостинг для блогов от Эскхостинг! Новогодняя акция: при заказе введите промо код 2009 и получите 1 месяц хостинга бесплатно!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)