• 1. Когда люди говорят, что они не умеют писать – они имеют ввиду, что не умеют писать так, ЧТОБЫ БЫЛО ИНТЕРЕСНО МНОГИМ. Т.е. когда вы общаетесь / переписываетесь с одним человеком, то это легко. А если общаетесь с аудиторией – очень сложно оставаться интересным. И как бизнес-тренер и руководитель коллектива с достаточно большим стажем я могу сказать точно: способность общаться с АУДИТОРИЕЙ приходит не сразу. Для этого нужно много работать.

  Точно также происходит в блогинге. Человек может сесть и начать писать тоже, что пишет в электронном письме. Но будет ли это интересно читать аудитории в 100 человек? А в 1500? Здесь все совершенно справедливо. Если вы пишете настолько виртуозно, что вас взахлеб читает тысяча – то вы топовый блогер. Если нет, то извините…

  2. Если как минимум я лично не считаю пост на блог “произведением искусства”, то я его скорее всего не опубликую. Хотя разные бывают ситуации 🙂 Но суть остается – создать действительно классный пост, имхо, не очень просто. Это тоже искусство.

  А теперь по теме вопрос, который когда-то игрался в Что?Где?Когда?. Может не дословно, но суть остается.

  В авангардном искусстве ваше творение будет считаться произведением искусства, если удовлетворены два условия:
  первое – лично вы считаете свое творение произведением искусства. А какое второе?

 • К сожалению, узнаю себя… То, что более-менее укладывается в голове, более-менее ложится на лист бумаги, никак не хочет набираться на компе. Может быть из-за низкой (по сравнению с мыслью) скоростью набора. ;-/

 • Олексію, мені здається, що люди, які вважають, що не вміють писати так, щоб було цікаво багатьом – якраз і страждають тим, що занадто хочуть бути цікавими багатьом. Тоді як хороший пост народжується з бажання бути цікавим одному. Іноді, коли я пишу статтю, я уявляю певну людину (такого-собі “ідеального” читача), і намагаюся пояснити йому те, що хочу донести у статті. Вся суть в тому, що пост, який буде цікавий одній людині, швидш за все буде цікавий і 100 і 1000 інших людей, які мають спільні інтереси! А далі – уже справа маркетингу.

  Просто сумно спостерігати, як дуже розумні і толкові люди не пишуть блоги тільки через те, що не вважають себе талановитими письменниками.

  P.S.: відповіді на запитання про авангардизм на жаль не знаю, але можна було б припустити, що “більше ніхто не вважає ваш твір витвором мистецтва”. 🙂 Цікаво було б дізнатися правильну відповідь.

 • Когда мы просто говорим с человеком, мы видим его мимику и жесты или слышим интонацию голоса. На бумаге же все это нужно описать и описать так, чтоб не было лишних слов. А сделать это не так уж и легко. Более того, если текст нужно писать большой, также стоит учитывать и постороение текста: с чего начать, что должно быть в середине, чем закончить. И начать нужно так, чтоб потом было интересно дочитать до конца, а не бросить сразу …

 • Kastoff Alex, дуже влучно підмічено. Проблема часто полягає якраз в тому, щоб описати все так, щоб не виникало зайвих тлумачень (яких не вкладав туди автор). Я й сам постійно стикаюся з цією проблемою. Здавалося б – пишу одне, а скільки читачів – стільки тлумачень.

  На мою думку, до цього просто потрібно звикнути. Не буває двох однакових людей. А отже і їхня інтерпретація буде різною…

 • спасибо за статью перевел и срадостью прочитал)))

 • Pingback: Яку помилку робить більшість авторів-початківців? | Українська блогосфера()

 • Pingback: 9 речей, які я усвідомив завдяки блогінгу | Українська блогосфера()

 • Pingback: Не існує такого явища як талант! | Українська блогосфера()

 • Pingback: Ділюся своїми секретами написання якісних статей | Українська блогосфера()

 • Pingback: 5 порад щодо написання статті, коли немає натхнення | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.