• Автоматизатор

  Поздоровляю. Як тiльки хтось почне писати доволi цiннi тексти, почнуть i красти 😐

 • хех. Ну ти й опус написав. 8)))
  Хоча загалом – незле, щоб така інформація саме в чіткому вигляді була в інеті. Свого роду анальгін від майбутніх болячок.

  НМД – це буде траплятись і далі. Більше того, з досить високою ймовірністю можна допустити варіанти, коли статті будуть викрадатись перехресно на різні домени в якості аналогів РСС агрегаторів і тому подібної лабуди. Можна ж перекладати не тільки на російську мову. Є чудові мови скажімо китайська, японьска. Вони точно принесуть власнику на порядок більшу кількість трафіка. Я підозрюю, що це реально і в майбутньому буде.

  Якщо пофантазувати, то сайт можна назвати – Молдавська Блогосфера. Перейменувати всіх користувачів, що коментували, зробити перемішування контенту, зробити реальний варіант блога, щоб статті не видавались на-гора всім пакетом, а публікувались автоматично скажімо кожного дня. І все. Спробуй докажи.

  Думаю, що самі біржі та рекламні майданчики породжують такі проблеми. Купляють унікальний контент – це ж і є та засада, на базі якої все вищесказане робиться.

  Більше того – система пошукових сервісів є головними “заваділами”, які мають купу механізмів опустити в рейтингу реальні сайти і немають жодного впливу на глобальну систему інтернет провайдерства.

  Врахуй, що є купа сервісів, той же ЖЖ, в який можна було то все засунути і реально дискваліфікувати цілий блогохостінг. А якщо розплодити контент на сотні таких хостінгів через XML-RPC – тоді сайт власника просто потоне серед набагато вищих по рейтингу гігантів. І ради для того я поки-що небачу.

  Просто прикиньте – пишеш блог, ростеш в рейтингу, а на певному етапі вирішив змінити дизайн – бах і маєш рейтинг 0, бо перелінковка змінилась і пошуковики одразу то лапають. В той час як якийсь клон без проблем індексується.

  Ось така дупа.

 • Як би там не було, але така каторжна робота, як пошук статей, їх рерайтінг, надання хоча б напівлюського вигляду сайтам тільки для того, щоб через деякий час виявити, що половина з них повилітала з індекса пошукових систем – це не те, що зможе “тримати” вебмайстрів вічно. Все таки білі проекти для людей – це білі проекти для людей. І віддача від них завжди буде вищою.

  А якщо взяти до уваги ще й той факт, що пошукові механізми постійно удосконалюються, то думаю, можна очікувати що невдовзі сплогество та клонування відійде на периферію, а потім – і взагалі здохне. Щоправда, зараз складнувато прогнозувати, коли це трапиться насправді.

 • ви в прикладі трейсите ns сервери, а це не зовсім вірно. я можу прописати домен на ns серверах регістратора, або на сторонньому неймсервері.

  карще трейсити зразу домен “traceroute to ajuub.ru”. також можете вказати що tracert це суто віндова команда, а traceroute юніксова.

  ps. дивно. я в цій темі http://my.ukrweb.info/node/455 якраз писав, що в данній ситуації найдоцільніше написати хостеру. цікаво чому витерли мій коммент?

 • Анекдот на тему – мій улюблений!
  Сидить їжачок на пеньку і промовляє:
  – Я сильний. Я – сильний! Я – дуже сильний!
  Повз іде ведмідь: бух їжачка лапою – той і покотився у кущі.
  Сидить їжачок у кущах:
  – Я сильний. Я сильний! Я дуже сильний! Але дуже легенький…
  (к)

  Мантра “про вищисть білих проектів для людей” дуже-дуже смішна. 🙂

  Клонування контенту, рерайтінг, сплогерство, і тому подібні технології автоматизованого створення і унікалізації контенту не “відійдуть на периферію” і тим паче не “здохнуть взагалі” виходячи з тієї простої причини, яка зумовлює “цінність і популярність” контенту як такого – незалежно від його “кольору” чи “легітимності”. От така фігня, малята.

  ЗИ: у Джані Родарі (це такий італійський казкар – добре відомий був на теренах СРСР) є чудова казка, у якій божевільний професор створив спеціального робота, якій харчувався тальком для того, щоб створити найкращий слоган для реклами цього тальку. Тальк для робота доводилося красти – з-за чого, власне, і випливла уся історія – і врешті-решт, перед самим арештом божевільного професора, його робот таки створив чудовий слоган:

  Наш тальк настільки гарний, що його навіть крадуть! (к)

  Дарую бєзвозмєздно, т.є. даром! (к) 🙂 Все одно тут окрім моїх коментарів немає нічого цікавішого… 😉

 • stfalcon, ну для того й існують коментарі, щоб додавати якусь цінність до самого поста! Про юніксові команди я попросту не знав (оскільки не користуюсь ним). А що стосується трейсінгу безпосередньо домена – то тут згоден. Можна й так! 🙂

  The Lex,

  Мантра “про вищисть білих проектів для людей” дуже-дуже смішна. 🙂

  Клонування контенту, рерайтінг, сплогерство, і тому подібні технології автоматизованого створення і унікалізації контенту не “відійдуть на периферію” і тим паче не “здохнуть взагалі”…

  от чого не чекав, так це того, що ти захищатимеш сплогерів та плагіаторів.

  Все одно тут окрім моїх коментарів немає нічого цікавішого…

  :)))) Дякую, що коментуєш цей блог, бо інакше навряд чи хтось його читав би! 😀

 • korotnoe

  Думаю полностью победить не удасться, но все же все средства хороши.

 • Періодично ловлю клони. В основному це вап-сайти що тирять рсс з жж. Більшість має стандартну форму для відмови від їх “послуг”. Проблема дійсно існує.

  До-речі, які адміністративні контакти яндекс та гугл для вирішення подібних питань?

 • none_smilodon, я користувався формою зворотнього зв’язку Яндекса (feedback.yandex.ru). Але відповідь звідти була не дуже втішною – типу вони не відповідають за зміст сайтів і потрібно звертатися безпосередньо до хостера. Втім, припускаю, що я просто не достатньо “барвисто” описав їм ситуацію.

  у Google я не звертався. Але кажуть, що для виключення сторінок з пошуку їм потрібно надсилати офіційного “паперового” листа.

 • Ну от кумедний ти, Ярославе – ну тицьни мені пальчиком де саме я “захищаю сплогерів та плагіаторів”? 🙂 Я усього лише натякаю, що за деревами ви не бачите лісу – намагаючись захистити свій “контент” не зважаєте ніяк на причину виникнення зацікавленості у краденому контенті та, так би мовити, “плагіаті”. А можу натякнути ще: ось є вже ціла купа “оригінального контенту” про, скажімо, Блогун – у чому відмінність цього “контенту” від “краденого” і “плагіату”? Вже геть прозорий натяк зроблю: у чому _цінність_ цього “контенту” _взагалі_?

  Про сплоги теж цікаво. Ось ти створив собі окремий приватний блог – твоє право, звісно ж! Але у чому відмінність самої суті його створення від створення сплогів? Згідно яких критеріїв ти особисто розрізняв би окремі “білі сайти для людей” і “слоги”? Питання лише у, так би мовити, “людяності контенту”? Ну то це питання вже потроху вирішується навіть засобами автоматизації, не кажучи вже про вже згадану мною “армію лемінгів Генерала Блогуна”, яких можна за копійчину посадити “створювати унікальний та людяний контент” – чим, власне, зараз ця “армія” і займається. 🙂 То у чому ж на твій погляд відмінність?

  Так, мені справді смішна ця “мантра про унікальність білого контенту” – маю на те об’єктивне обгрунтування. А ви маєте? 😉

 • The Lex,

  …Мантра “про вищисть білих проектів для людей” дуже-дуже смішна…

  …Ну от кумедний ти, Ярославе…

  висміювання – це один із найпримітивніших і найпрозоріших методів маніпулювання співрозмовником. Давай не будемо використовувати таких методів на цьому блозі!

  А тепер до суті!

  Пора навчитися розрізняти “цінний” контент, і “унікальний” авторський контент. І хоча добре, якщо ці два поняття співпадають, все ж вони не завжди означають одне й те саме! На жаль, навіть авторський контент дуже часто виявляється не таким цінним, як хотілося б. Але це виключно проблема автора.

  Уявімо, я пишу романи. А їх ніхто не купує. Ну що ж – значить поганий з мене письменник! Значить не навчився я створювати цінний контент. Це мої проблеми! Але від того я не перестаю бути автором.

  А тепер уявімо, що я не пишу романи – а просто краду романи інших письменників і видаю їх під своїм іменем. Тепер я злочинець, я плагіатор!

  В першому випадку йдеться про “унікальний” авторський, але не цінний контент. У другому – про неунікальний вкрадений контент (без різниці – цінний чи не цінний). У першому випадку немає нічого протизаконного. За другий в нормальних країнах судять!

  І якщо у першому випадку я можу навчитися писати краще і стати цікавим людям, то у другому мені потрібно змінити сам підхід до генерування контенту: перестати його красти і почати створювати. Оце й уся різниця. Але саме вона визначає, чи є у проекта перспективи, чи ні.

 • Захотілось познущатись над Ярославом і Зе Лєксом.
  Серйозно.
  Але не буду. Всерівно нічого цікавого з цього не вийде.

 • podarok, провокатор! 🙂

 • в тебе немає доказів цьому 8)

 • Kavalerist

  Не люблю тех, кто ворует контент, а главное человек много работал, а его статью легко украли, а если еще и забанят (типо это он украл), это вообще. Нельзя воровать контент, люди! Думайте свой!

 • Pingback: 3 плюс 2 плюс 1… Випуск №25 | Українська блогосфера()

 • CTPAX

  не по укр я писать не буду )))
  Так а как же свобода информации ? тоесть)) где хочу там ее и беру и пох на то, что вы над ней работали пару часов )))
  переведу весь сайт на молдавскую блогосферу, китайскую, япона мать… И кстати гугль мне и поможет их перевести …
  Уникальность 100%. Почему? да потому что и мультиязычность для сайта тоже не последнее место играет для поисковика.
  а пока урезаете RSS Ленты на своих блогах
  Автоматика становится сильнее и эффективней Вашей нудоты которую вы пишете раз в неделю
  И кто сказал что сплог не может быть белым ? С качественным (авторским и уникальным контентом – авторский зачеркнуть уникальный подчеркнуть) и не размытой до соплей темой ( а не вчера пришел со школы и начал писать в блог, так ни*я и не написал)
  Подобным громким словам Блогосфера дот ком уа еще рано говорить о высотах с 1300 страниц в индексе по сравнению с автоматикой в которой 110000 страниц и PR гараздо выше, что естесно отражается на посещаемости.
  PS не буду грубить. Сайтам как уа так и ру нехватает авторов идей задумок новых технических решений и будет вам серч и будет вам счастье. (не то чтоб грабить неоткуда) А просто лень Вам.
  Ведь не секрет если статьи пишутся каждый день то боты Вас больше атакуют в надежде на ту изюминку уникальности.

  С Уважением, СТРАХ

 • В самом деле, большие блоги – сплоги и есть. В лучшем случае новости с комментариями. в худшем – копипаст. Если контент авторский, и его много (через день, к примеру, приличного размера статьи) – таких блогов чрезвычайно мало.

 • http://fuck.lecactus.ru/111 – мене теж клонували:)

 • ELECTRIC, дивно. Навіть не переклали… Теоретично, такий клон через явне дублювання контенту не повинен навіть потрапити у індекс пошукових систем. Хоча хто їх зрозуміє, ці алгоритми.

 • можу поспорити, що клон швидше проіндексується 8)))

 • podarok,

  можу поспорити, що клон швидше проіндексується 8)))

  гг… можу закластися, що взагалі не проіндексується! 🙂 Немає його вже!

 • Потрібна допомога!!!
  Стикнулися з тим, що український пам’яткоохоронний ресурс “Відлуння віків” склонували.
  Ситуація ускладнюється тим, що хостер відмовляється видалити клон. Докладніше тут: http://pasteli.org.ua/2009/03/1838
  або тут: http://muzyka-sniv.livejournal.com/45798.html

  Що робити???

 • Стежинка, у випадку, якщо клон прикривається самим хостером, легких шляхів не існує. Написати у служби abuse Yandex та Google, повідомивши про клонований контент на тому сайті. Написати реєстратору доменів.

  І останній засіб – подати в суд на зловмисника. Щоправда цей останній засіб потребує надзвичайно великих інвестицій часу та коштів. Щоправда тут ви у абсолютно виграшній ситуації. Було б непогано, якби суд не лише закрив сайт, але й якимось чином наказав безвідповідального хостера, який прикриває крадіжку контенту.

 • jarofed

  Є ідея строчити якнайтупоріліші дорвеї для сплогерів, щоб вони автоматом потрапляли у “пісочницю”. Обговоримо?

 • none_smilodon, відверто кажучи, чорні методи боротьби мене не дуже приваблюють. Навіть якщо вони спрямовані проти останніх негідників.

 • Дякую за відповідь!
  Суд – це дійсно останній засіб, не хотілося би доводити до цього.

 • Pingback: «Борітеся – поборете» … чи ні?! | Інтернет щоденник `virua`()

 • Зараз намагаємося видалити клон сайту “Дерев’яні храми України” – derev.org.ua

  Адреса клону – http://ukr-xram.ru/
  Прошу допомогти з визначенням контактів хостера, бо щось сервіс Whois нічого путнього не дає (чи в мене руки криві).

  Ось тут обговорення того, що вийшло знайти: http://community.livejournal.com/derevkhramy/106364.html

 • А що робити, якщо плагіатори розміщують свій сайт на закордонному хості? (як це є в моєму випадку). здається мені, що тут ніякі листи не допоможуть.

 • Варто спробувати. Якщо хоститься у порядної компанії – лист допоможе. Якщо ні – тоді потрібно шукати інших методів.

 • Pingback: Кражіка контенту | Sidirom's Blog()

 • Pingback: 3 плюс 2 плюс 1… Випуск #70 | Українська блогосфера()

 • Pingback: Копіпаст, безглуздий і невблаганний або Кілька слів про крадіїв контенту! | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.