• Цікаво…
  Як відпочив?

 • дуже хороша стаття, погоджуюся – потрібно завжди мати чітко окреслену ціль. маєш ціль – знаєш що потрібно для її досягнення, розбиваєш її на під цілі та по трохи досягаєш їх.

 • Тарас, мій відпочинок ще продовжується. Коли повернуся, обов’язково поділюся враженнями та фотками на особистому блозі. А цей запис був написаний ще на минулому тижні і внесений у відкладену публікацію, щоб мої читачі не скучали. 🙂

  Letrodеctus, дякую за гарні слова.

 • Якщо зареєструвати свій блог в Блогуні він стане трішки “бізнесом” – я б не поспішав з висновками. Так, блог почне приносити трохи грошенят, але це означає, що він є бізнесом. Ані трошички. Є багато речей, які в можуть приносити гроші, але не є бізнесом.

  Бізнес – це створення чогось корисного для людей, за що ці люди готові платити кошти. Більшість блогів, що заробляють з Блогуном ані скільки сюди не вписуються.

 • Трошки покритикую. Щодо загальної ідеї – все правильно. Але щодо форми написання – залишилось якесь відчуття незавершеності: якшо вже говориться про потребу натерти моркву, то потрібно згадати і про візію, кінцевий результат – тобто шматочки потертої моркви на білій тарілці.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.