• А що заважає в N82 заходити прямо на http://twitter.com/ чи постити повідомлення через смс зареєструвавши свій номер мобільного і надсилаючи смску на вказаний номер твіттера, хоча через прогу напевно дешевше.

  В http://twitpic.com/ використовуються дані з твіттера, тому особливої реєстрації там не трба, лише логін і пароль твіттерівський.

  Писати пости через ммс можна також і на вітчизняний ресурс:
  http://moblog.kiev.ua, котрий дозволяє постити і в ЖЖ.
  Можна скористатись і http://jaiku.com/, і http://www.liveinternet.ru/ (ці два для смс), і http://vox.com/, і http://www.tumblr.com/ (для ммс).

  Як то кажуть, до кольору, до вибору є тих сервісів:)

 • Тарас, дійсно варіантів безліч. Я просто розповів про спосіб, яким сам користувався. Прикольно – сфоткав якусь ситуацію на мобілку і відразу ж “запостив” її у твіттер.

  А на twitter.com не заходив, бо m.slandr.net краще оптимізований саме для мобільного використання і візуально на маленькому екрані виглядає більш природньо!

  До речі, таким самим способом (через MMS) можна постити фотки і у Flickr (для шанувальників цього сервісу), а потім через TwitterFeed перенаправляти їх автоматично у Twitter. Таким чином надсилаючи одне MMS ми “вбиваємо” двох зайців. Постимо фото і у Flickr і у Twitter!

 • і то все говорить, що інет багатогранна штука:))) кожен може вибрати щось під себе.

  Доречі я тобі n82?:) використовуэш по повній? А то я крім фоток і ммс в нет та інкол якось одноразово використовую деякі опції так яі не юзаю той апарат. А рідні карти там взагалі гамняні. А яек поставити якісь людські не знаю:(

 • окрім власне телефонних обов”язків, апарат виконує в мене ще функцію МП-3-плеєра, фотоапарата, іноді – відеопрогравача (коли доводиться десь довго на щось чекати або у поїздах, автобусах, маршрутках)… Користуюся мобільним інтернетом, коли немає доступу до звичайного. А зараз хочу протестувати, наскільки у нього нормальний диктофон для записів подкастів.

  картами (GPS) ще не користувався бо не було необхідності. Автомобіля у мене немає, а дорогу з дому на роботу і назад я і без GPS знайду. Втім, колись, для тестування потрібно буде спробувати. Наскільки мені відомо – існує безліч клієнтів для користування GPS. Рідний нокієвський дійсно не найкращий.

  Загалом, смартфоном я дуже задоволений!

 • У меня n82 – это отличный телефон! Я им очень доволен 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.