Автор фотографії:
Передусім – порція подяк генераторам трафіку. Але цього разу вона буде не такою, як завжди. По-перше, я вирішив зробити звіт не за один місяць, а відразу за пів-року (саме протягом такого періоду на сайті встановлений лічильник Google Analytics). По-друге, цього разу до звіту потраплять не лише українські блогери, але й абсолютно усі інші сайти, які приносили трафік. Просто заради справедливої картини. Цікаво буде глянути, скільки українських блогерів потраплять до цього переліку.
Десять найпотужніших генераторів трафіку для „Української блогосфери”
- Google (реферальний та органічний трафік) – 9300 відвідувачів. Думаю, тут будь-які коментарі зайві. Сумніваюся, чи в українській блогосфері існує хоча б один ресурс, основний трафік на який іде не з Гугла. Ну хіба що Гугл його забанив!
- Яндекс – 682 відвідувачі. На другому місці з майже 15-кратним відставанням.
- Блогорідер – 322 відвідувачі. А ось вам і перша несподіванка. Виявляється – українські блоги можуть бути анітрохи не гіршими, ніж деякі пошуковики. Особисто я надзвичайно вдячний Хелвінові за посилання та згадки. Один з найкращих ресурсів української блогосфери повністю виправдовує своє звання. І за рівнем трафіку також!
- UA TOP Bloggers – 316 відвідувачів. Український рейтинг блогів. По суті єдиний рейтинг, який приносить доволі значний трафік, за що йому подяка!
- Live Internet – 244 відвідувачі. Ще один російський сервіс статистики. Відверто кажучи, навіть не знаю, звідки той трафік. Але раз аналітика так каже – повіримо на слово!
- Укрвеб ІТ веблог – 232 відвідувачі. Ще один український блог у переліку ТОП-10 джерел трафіку. Настала черга дякувати за PR Андрієві Поданенку!
- Яндекс Блоги – 173 відвідувачі. Що вище ви піднімаєтесь у цьому рейтингу, то більша ймовірність отримати звідти трафік. Втім потрапити (чи тим більше – утриматися) навіть у топ-1000 – завдання не з простих. Всього Яндекс Блоги уже нараховують більше 6 млн. щоденників.
- Закладки I.UA – 172 відвідувачі. Український сервіс закладок. Поки сам не побачив – навіть якось не вірилося, що він настільки ефективний! Після Нового Року потрібно буде попрацювати з ним більш предметно!
- Profithunter.ru – 163 відвідувачі. Російськомовний блог українського блогера. Якщо мені не зраджує пам’ять, цей блог опублікував на мене всього одне посилання. Ось що значить по-справжньому якісний ресурс.
- Монетизація блога – 156 відвідувачів. Чесно кажучи, я щасливий, що цей без перебільшення якісний і цікавий український блог зумів потрапити до топ-10 генераторів трафіку за підсумками останнього півріччя! Щиро дякую його авторові Миколі Костиняну!
Тепер хотілося б згадати про деяких блогерів, про яких просто не можу не згадати, оскільки зачитувався їхніми ресурсами протягом усього року. А іноді – мені просто шалено не вистачало більш регулярної публікації.
По-перше, мені хотілося б подякувати Андрієві Поданенку, про основний блог якого я вже згадував вище. Саме завдяки цій людині я зумів легко розібратися зі зловмисниками, які копіювали контент з „Української блогосфери”.
Протягом усього року з перевеликим задоволенням читав Миколу Костиняна. І в першу чергу – його „Монетизацію блога” – чи не єдиний такого роду блог, який попри свою цілковито меркантильну назву частенько публікує надзвичайно цікаві філософські роздуми. Це якраз один із тих блогів, оновлення у яких чекаєш з нетерпінням.
Не можу не виказати свій скромний респект і Сергієві (Hellveen-у) за чиїм блогом також завжди стежу з надзвичайною увагою і намагаюся нічого не пропустити.
І як тут не згадати про одну з найбільш колоритних та помітних осіб української блогосфери Олександра Фурмана (masterpiecer-a). Навряд чи його особистий блог може претендувати на строгу тематичність. Але, як би там не було, свій особливий шарм у нього є. За що і любимо… А раз вже згадали про Мастерпісера – то не можемо обійти увагою і його з Олександром Рябцевим новий проект MPCR та об’єднання tAlex, яке у новому році обіцяє радувати нас новими знахідками для українських блогерів.
Інтернетесса, хоч і пише російською, все ж вважає себе українським блогером. І її я також із задоволенням читаю. Хоча останнім часом публікацій відверто кажучи, малувато. Тож Надіє, бажаю тобі у Новому Році всього найкращого, а твоєму блогові – зростання та процвітання.
До речі, останнім часом підсів я і на публікації Артура Оруджалієва. Особливо серію статей, у якій він досліджує сильні та слабкі сторони українського інтеренет-бізнесу. Так що можна сказати, з недавнього часу це також один з моїх улюблених блогів, оновлень у якому я очікую з нетерпінням.
Під Новий рік гріх не привітати і мій рідний Менеджмент@БЛОГ, який я не лише регулярно читаю, але й належу до його дописувачів.
Не можна залишити без уваги і один із найцікавіших технологічно-новинних українських блогів – блог Максима Саваневського. Максе, бажаю тобі у новому році безліч нових вражень та досягнень. І щоб жодна криза не ставала на перешкоді поставленим цілям.
За чудовий блог про охорону здоров’я, який спонукає багато що переосмислити, хочеться подякувати моєму колезі Павлові Ковтонюку. Можливо, через деякий час в Україні таки побудують ту систему охорони здоров’я, про яку ти так часто згадуєш у блозі. Сподіваємося – вона буде дієвою. І вже точно – кращою, ніж те, що ми маємо сьогодні.
Цього року я познайомився з багатьма цікавими блогами, які постійно приковували увагу: це ресурси Богдана Варщука, Конспіратора, Анвара, Яни Смакули, LiluMi… Дехто з них, як от наприклад Чугило, іноді навіть звинувачували мене, що я читаю їхні думки. Інші, як от Станіслав – самі читали мої думки і писали на теми, про які я думав всього лише кілька хвилин тому. А ще з іншими, як от Юрієм Новоставським та його дружиною Іриною – просто приємно випити пива та поспілкуватися на різноманітні теми…
Загалом, дякую вам всім, що писали не даючи „застоятися” моєму рідерові. Сподіваюся, що інтенсивність та цікавість публікацій не стане меншою і в наступному році. Заздалегідь прошу вибачення у всіх, кого забув згадати у рамках цієї статті. Я вас всіх люблю і читаю! З Новим Роком… Нехай бичок буде до вас прихильним і приносить щастя!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:BackLinks. Кого було вигідно коментувати в 2008 році | my.ukrweb.info УКРВЕБ ІТ веблог | 2009-01-01 | seo | 469 | uk ()
Pingback:ЗАТ “Блогосфера” або Блоґінг як натуральне господарство | Монетизація блога ()
Pingback:Як зросла роль соціального трафіку: Основні джерела трафіку „Української блогосфери”! | Українська блогосфера ()