• Стаття сприймається особисто мною як підгрунтя до чогось більшого.

  Щодо характеристики вордпресу як аналога стаціонарного програмного забезпечення – чудове порівняння.

  Більше того – досить нескладно зробити такий аналог для інсталяції на певний хостінг засобами ftp-ssh доступу. Дякую за чудове ідейне наведення на тему 8)))…

 • ну і забув подякувати…
  ПОвага особисто тобі Ярославе за власноруч намальовану блоксхемку.

 • podarok, дякую! 🙂 приємно це чути. Взагалі, це вже не перший мій малюнок-схема у цьому блозі. Іноді так легше висловлювати свої думки.

  А щодо самої статті – це радше доповнююча інформація до рубрики “створюємо власний блог”. Спеціально для тих, хто хоче не лише “натискати на кнопочки так, як скажуть”, але й хоча б трішечки розуміти, що він робить, натискаючи на ці кнопочки! 🙂

 • хороша стаття, для мене, як для людини абсолютно не знайомої із програмуванням – пояснено доступною та зрозумілою мовою 🙂 а схемка взагалі супер 🙂

 • Чудовий малюнок 🙂

  Прямо такі класичний MVC-патерн вийшов (модель – контролер – відображення).


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.