• якщо розглядати блогінг суворо окремо – тоді залишаються лише дві глибинні сутності, що невірно і некоректно, бо це аналогічно до того, що розглядати диктофон окремо на безлюдному острові.
  Але якщо дивитись на блогінг як аттачмент до життя – ух… Тут можна розвиватись і використовувати його у власних цілях, хай навіть і в меркантильних.

 • Pingback: BlogoHelp › Ваш провідник у світі блоґінґу!()

 • podarok, ну ти прямо “зриш в корінь”. 🙂 Хоча тут ти на 100% правий. Сам по собі блогінг не найкращий інструмент заробітку, жити яким можуть справді лише вибрані люди. Але деякі інші інструменти він може дуже суттєво підсилити, за рахунок чого вони стануть приносити в десятки разів більше. Це мала бути наступна стаття!

 • На блоге трудно заработать, но возможно. У меня получается.

 • дуже цікаво буде глянути на результати голосування через тиждень.
  я лише один раз вийшов за позначку 100 баксів в місяць, а так якраз соточка стабільно є, тому вибрав від 30 до 100.

 • До речі заробіток в інтернеті дав мені можливість здійснювати покупки в інтернеті, які я не хотів раніше робити, бо не люблю стояти в чергах банків і заповнювати купи папірців.

 • lilumi, солідарний щодо покупок в інтернеті. Мені теж завжди було лінь морочитися з банками, картками чи чим там ще, щоб внести якихось там $10 на рахунок Webmoney. Зараз на цьому рахунку хоча б щось та й є!

 • Заперечу. Те, що блогерів багато і що багато хто пробує заробляти на блоггінгу це добре. Тому, що це створює той самий ринок блоггінгу. Знаєте, хтось з сучасних письменників сказав: “Найкращі, наайзаповзятіші читачи це ті, хто спробував написати власну книгу”. Повірте, спробувати заробити гроші на чомусь такому, що раніше ніколи не купували це дуже важка справа, яка потребує великих інвестицій на створення ринку споживання. Інша справа, що монетизація це мало б бути лише частиною заробітку блогера, а не “наше всьо”, як зараз.

 • Висимо на шиї оптимізаторів, однак…

 • А по-третє, нікому ви нафіг не здалися зі своїми блогами, окрім таких самих як ви, які “прагнуть заробити власною наполегливою працею”. І той “низький поріг входження” не що інше, як найкращий стимул “вкладання грошей у блогосферу” – з тим, щоби хтось з “більш успішних” ці гроші таки “заробив”.

  Порівняння з більшостю “традиційних” сфер економіки абсолютно недоречне, позаяк блогосфера, на відміну від економіки, нічого не виробляє – окрім блогерів і себе самої… 🙂

 • Доречі: сприймаю блогінг (а точніше “писання на сайті”) як джерело заробітку (“у тому числі” – але ж уточнень не було) – заробляю більше тисячі на місяць. 😉 Краший тематичний блог – це блог про те як ти заробляєш більше $1000 на місяць – рекомендовано кращими блоговедами! 🙂

 • Ой, як нещирістю повіяло. 🙂 “Сприймаю блогінг як джерело заробітку”, але “бажання заробити – це другий смертний гріх”.

  І якщо вже говориш, що блогери нікому не потрібні, то використовуй займенник “ми”. Чи ти відділяєш? Є “всі блогери світу”, які “нікому не здалися”, і є the Lex, який “несе людям користь і просвітлення”?

  До речі, ніхто й не говорив, що блогінг повинен приносити заробіток “сам по собі”. І вже тим більше, що він повинен “нічого не виробляти”. Але тобі це байдуже, чи не так? Колоду у своєму оці важко помітити! 😉

 • Згадався пластиліновий мультфільм…
  Про бокс…
  Страшний такий…
  В кінці цеглою комусь по голові вставили…
  І мораль там була… Хтось згадає яка?

 • ну не знаю,конечно если много ссылок для коментирования то заработать можно достаточно кругленькую сумму, а милион вы здесь точно не заработаете. Скорее всего этот вид зароботка подходит или для школьников,или лентяев!

 • @The Lex поділись, яким чином заробляєш 1000 в місяць?

 • Буквально вчора прослухав блог Азамата Ушанова. І знаєте – повністю з ним згоден. Заробити в інтернеті може тільки той, кому подобається те що він робить (як власне це відбувається в оффлайні), а по-друге той хто не зациклюється на заробітку і бажанні якомога швидше “нарубати” грошенят. Тому й я вирішив з цією справою не поспішати а обрати оптимальний варіант. Як воно буде- покаже час.

 • Pingback: Блоггинг. Мотивация | SEO & Money()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.