• jin

  зовсім недавно ти писав скаргу іншому хостерові (пригадати ці події? думаю і сам пам’ятаєш), і ти був задоволений, коли хостер закрив аккаунт людини, яку ти вважав зловмисником. думаєш хостер розбирався? якщоб хостер проводив розслідування, то цим справами мусів би займатись цілий віддл

 • Меня дважды хостер банил за СПАМ – мол отправлять более 3х писем в час – это просто умунепостижимое нарушение всех мыслемых и немысленных правил.

 • jin, я думаю, різниця між “повним клоном сайту” і “посиланням на інший сайт” – абсолютно очевидна. Як очевидно й те, що для перевірки того або іншого потрібно… Секунд 10…

  Тому ні про який “цілий відділ” тут не йдеться. Банальний клієнтоорієнтований підхід. І зовсім інша справа, що в Україні такого “днем з вогнем” не знайдеш.

  Олексій, як добре, що я користуюся Gmail-ом, а не поштою від хостера! А взагалі, дивно, як у нас такі компанії ще виживають на конкурентному ринку.

 • jin

  10 секунд? а чим докажеш, що саме ти автор, а не плагіатор? лише прочитати твоє пояснення – це більше 10 секунд 🙂

  якщо маєш бажання поспорити – пішли на пиво, я тобі підкину цікаву тему для статті (сам не хочу писати ні слова про блоггінг :))

 • jin, для того, щоб забанити телепорт (клон сайта) – не потрібно бути автором. Потрібно поглядом окинути два сайти – і зразу стає очевидно, де оригінал, а де клон. А моє пояснення адміни читатимуть у будь-якому разі. Зараз ми говоримо, скільки часу потрібно саме на перевірку: клікнути на два лінки, подивитися 3 секунди на один, подивитися 3 секунди на інший, прийняти рішення! 🙂

  А на пиво обов’язково підемо. Але не сьогодні… може ближче до п”ятниці, або на наступному тижні :))) Треба ще Поданенка витягнути!

 • Думаю хостер хостеру різниця. Хоча те, про що Ви написали, виглядає яке серйозна слабинка Мережі.

 • jin

  Якраз чим серйозніший хостер, тим більша ймовірність що “забанять” не розбираючись. А “несерйозний” хостер просто проігнорує лист-заявку

 • Кожен хостер має правила з якими погоджуються, багато хостерів видумують свої правила, наприклад є хостери які за кожен лист-скаргу стягують чималі кошти і т.д.

  В такому випадку треба перечитати правила і якщо цей ідіотизм там присутній то просто міняти хостера(чи навіть країну розміщення) і не шукати найдешевшого бо добра служба підтримки теж їсти хоче

 • G3D

  Хех, здається мені чомусь, що то не проста кляуза була. Ну а те що в нас часто доходить до ідіотизму в інших умовах не існувало б. На жаль, ми самі це під’юджуємо, таким чином лищ пощирюючи заразу..

 • jin, по-моєму, найсерйозніший хостер той, який перевіряє скаргу, перш ніж банити сайт.

  LaSet, проблема в тому, що конкретно у цього хостера у правилах не було написано, що сайт може бути забанено при першій же скарзі та ще й без перевірки. Та й не сказав би, що він найдешевший. На щастя, хоч ніяких у них не передбачено – і за те спасибі!

  G3D, думаю, основна проблема – відсутність по-справжньому здорової конкуренції. 🙂 Але нічого, вилікуємось з часом!

 • Роздули тут спам в коментарях.
  В більшості випадків відповіді стандартні із списка в майже рандомній послідовності. А Ви теорії тут ставите.
  Впав хостінг, повісили, що забанено замість того, щоб показувати, що хостер поганий.
  Це я для прикладу звичайно 8)
  Але варіантів – багато!

 • podarok, тобто ти хочеш сказати, що ніякого листа від ображеного сайта, на якого (бідняжечку) поставили посилання, не було?

  Що стосується “Впав хостінг, повісили, що забанено замість того, щоб показувати, що хостер поганий”, – то хостинг і раніше падав. Але щось ніхто до методики “повісимо, що забанено” не додумувався. 🙂

  Крім того, думаю, для багатьох хостерів краще, щоб клієнти знали, що хостинг може впасти на кілька хвилин, ніж думали, що через якусь дурницю їхній сайт можуть забанити.

 • нє, падіння хостера – це найбільше зло, а бан йде в плюси, хай навіть і по причині, нібито невизначеній, але вона не впливає на показники uptime 8)

 • Я думаю, напрямок думок у більшості, хто тут залишив коментврі – неправильний. Ярославе! Ти ж хочеш зробити українську блогосферу краще, допомогти її розвитку! Тому треба робити цей світ кращим. Як саме:

  Хостер, наскільки пам’ятаю в тебе український. Працює в правовому полі України.
  Відкриваємо Закон України “Про авторські та суміжні права” (http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3792-12&p=1231222824791613), знаходимо статтю 21 “Вільне використання твору із зазначенням імені автора” і уважно читаємо що “Без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право), але з обов’язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення, допускається:
  1) використання цитат (коротких уривків) з опублікованих
  творів в обсязі, виправданому поставленою метою, …” (і далі по тексту).

  Що ми з цього маємо? – а те, що що цитувати можна і потрібно! Закон _прямо_ це _дозволяє_ (по-перше), і _вимагає_ посилання на джерело (це по-друге). Тож, красти і передруковувати заборонено, але цитувати і посилання можна! І той, хто не хоче щоб його цитували нехай взагалі в інтернет не вилазить.
  Який із цього висновок? – а те, що хостер вчинив _незаконно_. Саме _незаконно_, він не має права забороняти посилатися та цитувати.

  В тебе ж ситуація ще складніша – тебе не те щоб звинувачили, а звинувачили безпідставно.

  У твоєму випадку я б зробила так (знаю, ти так не зробиш, бо ти людина чемна, неконфліктна та толерантна) –
  написала б хостеру приблизно таке:

  —-
  Мій сайт (блог) допомагає розвиткові української блогосфери, що підтверджується….
  …я несу світле та хороше в життя українських блогерів…
  …матеріали, що тут розміщені допомагають…
  … сприяє високій культурі блоговедення…

  А ви (матюки про себе, а в листі дуже чемно), такі хороші-прехороші, порушуєте українське законодавство, надіславши цей лист (далі пояснення з наведенням статей закону).
  До того ж, несправедливо звинувачуєте мене (що підтверджується кешем гугль або щось таке).

  Через те, що Ви незаконно припинили послуги хостингу, мій сайт не працював стільки-то. Мушу сказати, що він дає значну частину мого заробітку, під час нелегкої та виснажливої праці. За цей час я втратив близько ___грн. (реальна сума х 100).
  Вимагаю компенсувати мені ці недоотримані доходи. Або як варіант, зарахувати їх в якості майбутньої оплати за послуги хостингу.
  —-
  :-))))

 • jin

  але відправляти треба обов’язково паперовою поштою на фізичну поштову адресу хостера рекомендованим листо (by e-mail – копію). уважно перечитавши перед тим права і обов’язки себе і хостера, і переконавшись (тут уже для себе), що своїми діями хостер порушив (чи не порушив) правил, які сам же і встановив

 • Стежинка, дякую за коментар. 🙂 Але ти була права, навряд чи я цим займатимусь. І не тому, що я людина “чемна, неконфліктна і толерантна” (аж почервонів), а насамперед тому, що просто не хочеться витрачати час, якого й так ні на що не вистачає. Якщо таке повторюватиметься – просто зміню хостера! На це піде набагато менше часу та нервів… 🙂

 • jin, Нєєє, всякі рекомендовані листи – це вже війна. В мене є великий досвід з цього (порівняно з яким те, що колись публікувала в своєму блозі – дитячі забавки). Річ про те, щоб дати зрозуміти хто тут неправ.

 • Ярославе, само собою займатися цим – собі дорожче. Але я б хотіла, щоб всі максимально ясно розуміли, що таке законно, а що – ні (ображчик листа, що накалякала в коменті – всього лише емоційний приклад). І коментар свій написала не одразу після публікації поста, а щоб тим, хто прокоментував раніше прийшов цей коментар на пошту.
  І ще. В мене є одне прохання. До тебе, як власника тематичного ресурсу. До власників інших подібних тематичних ресурсів. Прохання звичайного пересічного блогера. Навчіть людей правильно посилатися! Правильно використовувати чужі матеріали. Ми всі тут жаліємося, що тут і там крадуть наш контент, причому річ не про сплогерів, а про звичайних користувачів. В нас нема цієї культури – треба вчити дядю Васю чи тьотю Лєну, які залізли в інтернет і завдались ідеєю створити особистий блог. Вчити постійно. Постійно нагадувати як можна використовувати чуже. Бо не вміють. Це вміння – таке саме, як і навчити зробити стенделон, як навчити монетизувати і т.п.
  Я бачила деякі твої пости та в інших блогерів присвячені цій темі (зокрема Creative Commons, використання зображень Flickr), але все цим не обмежується – питання ширше.
  От ти пишеш, що “Посилання – це основа Інтернету. Якби не було посилань – не було б і всесвітньої мережі. Ставлячи посилання на інші ресурси – ви допомагаєте розвиватися собі та їм.” А інший відомий блогер (не буду називати ім’я) пише, що йому не подобається, коли на нього посилаються. І як це розуміти? Треба ясності!

 • Kit

  1. Я б від хостера вимагавби відшкодування. І байдуже що це копійки, із принципу. Свої права треба відстоювати, тільки так ми покращимо сервіс. Інакше в нас буде савок!

  2. НА сьогоднішній день автореське право, на мою думку, доходить до абсурду. В Росії вже запатентували смайлик, завтра хтось запатентує букви українського(чи іншого) алфавіту і заборонить їхнє повне чи часткове використання(тільки на власному сайті)… абсурд!??? (що мені заважає запатентувати власні ініціали, наприклад?). А якщо людина щось виносить на широкий загал, то нема чого дивуватись, що її будуть цитувати чи використовувати її матеріали чи ідеї. Тому якщо хтось щось має унікальне, закодуйте то, засекретьте, або тільки в підвалі милуйтеся своїм створіння самі. А інакше не слід дивуватись що вас будуть копіювати і наслідувати…

 • Та ті хостери взагалі якісь дивні!

 • g_i

  а я б закидав когось камінням…
  так, по пріколу:)

 • Щось я не второпаю: лист англійською, а хостер український?

 • maque, це лист, який прийшов хостеру, від нібито ображеного вебмайстра (а сайт там англійський).

 • ага, дякую. тепер я спокійний: я не збожеволів. 🙂

 • О, это новая тема. Бесит до невозможности!

  Мне приходило такое письмо тоже. Но до абузы не дошло (или ее проигнорировали? надеюсь).

  Ссылку у меня на сайте кто-то купил, по всей видимости. Знаю, через какую биржу. Не знаю, зачем. Сайт, само собой, английский. Мой сайт – русский.

  Самый большой прикол в том, что ссылки НЕ БЫЛО. Дважды проверил. Нету. Нету!!! Написал этим кретинам, что дважды проверил.

  Сказали спасибо, что убрал ссылку.

  Закончилось это тем, что я половину сайтов с той биржи убираю. Ну несложно понять, с какой.

 • Така швидка реакція хостера викликана американським прикладом: там законодавство жорсткіше ставиться до плагіату і тому подібні листи дуже швидко приймаються хостером до виконання: дешевше втратити клієнта ніж витрачати кошти на судову тяганину. Тільки і за наклеп подібний можна отримати більше, якщо діло дійде до суду. Ось в цьому випадку, хостер вже нічого не втрачає – він то діяв у рамках законодавства.
  Хоча українське законодавство жодним чином не забороняє посилатись на когось чи щось. А Стежинка вірно каже, що хостера треба ставити на місце.
  Ярославе, не завжди так легко розрізнити клон та оригінал. Якби клон був зроблений дуже ретельно, а хостер був би американським чи німецьким і в різниці між російською, та українською особливої б не бачив? Можна казати про дату реєстрації доменного імені, ще щось, однак це далеко не п’ять хвилин та три кліки мишкою. Ось і роблять зазвичай не дивлячись..

 • Таке ставлення хостера – зовсім неумісне. Я б з ними порвав би. В мене з моїм хостером теж були проблеми, але відписок типу “ми і не дивились – просто відключили” не було.

  Моя порада – переходь до іншого хостера!

  Якщо запитаєш до кого, дам пораду… Пиши. 😉

 • Читаю і нема просто слів, щоб висловити своє “інсайд”!!!:) Шість хвилин тому, хотіла зареєструватись на іншому блозі *.ua. А тепер просто вражена тим, як ти пишеш! Вибач, що на “ти”, але настільки просто доступної подачі інформації я вже давно не бачила. Власник блогу – ТИ – ГЕНІЙ!!! Пишеш – чудово, просто і чітко. Робиш статті феноменально кльові! Навіть про цей “трабл” з хостом – ідеально! “Ріспект” тобі ” RESPECT!!!”
  Дякую тобі за те, що Ти робиш! RESPECT!!!

  З повагою, Джулія Влада.

 • Влада, дякую! Почервонів…
  Хоча насправді – просто намагаюся писати, як пишеться! Дуже приємно, що тобі сподобалося. Але на такі “дифірамби” точно не заслуговую.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.