• а що робити з формою підписки по e-mail від feedburner, у ній щось пострібно міняти?

 • а я не користуюсь 9)))
  через консоль вебмайстра знаю, хто читає мене з рідера… інші – рахує друпал… А показувати це всім – не бачу в тому потреби… Хай оцінюють не по пузоміркам, а по контексту.

 • letrodectus, можна поміняти код підписки на новий (який згенерується при вході на feedburner.google.com після перенесення фідів). Але можна й не міняти. Гугл обіцяє налаштувати редірект. А у мене ось уже кілька днів продовжуються “танці з підписниками”, в принципі, як Гугл і обіцяв.

  podarok, якщо тобі зручніше дивитися через внутрішню статистику і не потрібно нікому показувати лічильник – тоді справді немає сенсу користуватися ще одним сервісом. Але як на мене, після того, як Гугл зуміє справитися з проблемами накрутки, показник підписників може стати серйозним аргументом в переговорах з рекламодавцями.

 • показник підписників може стати серйозним аргументом в переговорах з рекламодавцями.

  8)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  ой ржу…

 • Не дуже зрозумів прив’язки до AdSense, але заради цікавості спробував додати свій жж-шний фід, вийшло десь таке http://feeds2.feedburner.com/ponedilok-lj
  Акаунт мій Гугль підхопив сам, AdSense колись спробував додавати років 2 один сайт, але через україномовність його був посланий, але логінився до адсенсу вже після додавання фіду, тому не певен, що це обов’язкова умова.
  Особисто поки не бачу перспектив для використання сервісу.
  Може для Чтива, як фіди прикручу.

 • Перше що можна відмітити, гугл так само не бачить ще кириличних назв сайтів.

  Щодо перспектив: так легше додавати у фід рекламу AdSense. Якщо надумаєте користуватись нею.

 • Psiho, для того, щоб змусити Гугл бачити кириличну назву сайту (після перенесення фідів) – потрібно всього лише його переназвати. Принаймні мені допомогло.

 • Не зрозуміла навіщо логінинися в Едсенс (може просто в будь-яку службу гуля? – я, наприклад, була в пошті, коли переносила свої фіди)

 • Стежинка, можливо, гугл уже відкрив можливість перенесення фідів для всіх власників аккаунтів. Але на момент моєї реєстрації, коли я знаходився у GMail, мене не пустило. А після того, як залогінився у AdSense, все запрацювало. Крім того, необхідність наявності AdSense-аккаунта була недвозначно заявлена у самій інформації Гугла про перенесення фідів.

  Правда фіди я переносив уже три дні назад. Тому цілком можливо, що наразі щось змінилося і можна робити це без наявності AdSense аккаунта.

 • Ярослав, дякую за корисну інформацію. Фідбурнер так і не вислав мій забутий пароль, тому замість переносу прийшлось просто створити новий екаунт на гуглі 🙂

 • Для збільшення прибутків з Adsense, пропоную розмістити код вашого банера на сервері http://blog.staff-base.spb.ru/
  Основа роботи
  – у серверу берете субдомен у користування
  – періодично поминаєте у своїх статтях цей домен
  – база показує на цьому домене вашу рекламу

  Великого вихлопу не обіцяю, принаймні найближчим часом, але й витрати не великі.
  Якщо не лінь, спробуйте, подробиці в розділу “партнерство” особові аккаунтах цієї бази.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.