• Круто!

  Ти обіцяв, що будеш фотки з свого телефона використовувати. А використовуєш з флікра.

  Так хто ж такі тролі? Я не зовсім зрозумів.

  Стаття цікава, але враховуючи, що вона з хабра – сприймається не дуже, навіть не зважаючи, що це вільний переклад.

  Взагалі, якщо говорити словами Автора блогу – то домогосподарці важко зрозуміти, про що йдеться в цій статті.

  На мою думку – тема висвітлена не повністю.
  ———-

 • podarok, 🙂 я зацінив. Коментар із серії “все в одному”, щоб проілюструвати майже всі із наведених типів коментарів! 🙂 Респект!

 • Важко сумістити в одному коментарі такі різні напрямки – це ж по суті своїй своєрідний спам.
  Ну хіба-що писати тести в 20-ти абзацах, тоді може з того щось і вийде.
  А ще.
  Вважаю, що для того, щоб не потрапити в якусь найбільш характерну категорію – треба перед відправкою тиснути кнопку “Перегляд” і критично перечитувати.
  Тоді можна багато чого побачити і виправити.

 • Цікаво, а хто я такий за цією шкалою виміру?
  Може АНТ, лише за те що вважаю ASP.NET спробою злизати java? 🙂 Ярославе, стаття якась “не твоя”. Щось на етапі тролів все попливло і кудись поділось враження, що ти взагалі до написання чи перекладу причетний. (це ось я згадав, що з пів року тому ми на “ти” домовлялись, а я потім забув 🙂 )

 • podarok, можна сходити склянку води випити чи чаю. А потім вже читати – я так іноді свій коментар чи допис в блог в два рази скорочую без особливих втрат змісту. Розум така штука, що легко починає “флудити” 🙂

 • GrAndSE, ти правий. Стаття не моя! Я просто “розмістив об’яву”!

 • Я трошки не про те. Зазвичай переклади у тебе “стилізовані”, тобто дуже схожі на те як ти зазвичай пишеш. А цей виявився виключенням з правила. Мені твій стиль більше до душі 😉


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.