Ну що ж, судячи з опитування, проведеного у попередньому випуску „3+2+1”, ця рубрика ще не до кінця вам набридла. А отже – є сенс продовжити:
3
(Українська трійка вийшла флешмобною. Цим людям було задано запитання в рамках флешмобу “Запитай у блогера”, про який я писав в одній із попередніх статей. Їхні відповіді виявилися настільки цікавими, що першу частину сьогоднішньої рубрики було вирішено присвятити саме їм.)
- Наскільки змінилися перспективи монетизації українських блогів за останній рік?. Відповідь Миколи Костиняна на запитання естафети. Я, звісно, міг би знову вдатися до компліментів Миколі, але думаю, всім і так зрозуміло, що читати обов’язково! Стаття, як на мене, дуже тонко розкриває зміни у монетизаційних перспективах української блогосфери. Та й запитання наступним блогерам просто чудові!
- Розкрутка блога та збільшення цільового трафіку Стаття Михайла про особивості SEO-оптимізації, в якій доступною мовою пояснюється, яким чином ваші бажання можуть послужити поштовхом до зростання цільового трафіку на блог. І в цьому немає нічого надзвичайного! Навчіться працювати з низько- та середньочастотними запитами – і у вас також все вийде.
- Чи змінюється і як життя блогера після одруження?, а це стаття Тараса (Electric). Оригінальний погляд на життя блогера у шлюбі. ПобЄлкі-потОлкі і купа кохання! А теми стають ближчими до реальності, але від того – не менш цікавими. Словом, що я вам тут розповідаю? Читайте самі!
+2
- 9 Tips To Pitch Your Blog Successfully. Черговий перелік порад блогерові. Цього разу про розгортання стосунків між автором та його відвідувачами. Яких простих принципів потрібно дотримуватися, щоб у відвідувача не виникало бажання раз і назавжди покинути ваш блог вже після перших же секунд перебування на ньому?
- Can a Blog Be Useful For Marketing an Offline Business?. А ця стаття знову повертає нас до флешмобу, який триває зараз в українській блогосфері, та мого питання: „Чи здатна блогосфера стати місцем для просування продуктів або сервісів”? Раджу почитати! У статті доволі зрозуміло пояснюється, звідки у блогосфери такий потужний потенціал щодо просування офлайнового бізнесу і яких основних помилок слід уникати, щоб не втрапити у пастку „неефективності”.
+1
- Карма сайта. Стаття із блога майстра Ласто – одного із найвідоміших в рунеті гуру SEO. Взагалі, подібні статті рідко потрапляють до оглядів на „Українській блогосфері”, але ця потрапила. І причиною тому була обрана тематика. Кармою Ласто називає те, що ми звикли називати словом trust. Знаєте – є у Google такий показник довіри до сайту – Trust Rank. Щоправда, ніхто не може точно сказати, яким чином він вираховується. Так ось, стаття, наведена вище – це спроба привідкрити хитрощі цього алгоритму і нарешті хоча б приблизно усвідомити для себе секрети його функціонування. Мушу визнати – дуже цікаві міркування. І як завжди – фірмовий Ластовський стиль, до якого ще слід звикнути.
Хочете, щоб посилання на ваш блог потрапило до рубрики „3+2+1”? Немає нічого простішого! Пишіть цікаві статті – а я вже постараюся знайти і розповісти про них читачам „Української блогосфери”, кількість яких, якщо вірити показникам Feedburner, вже перевалила за 200.
За підтримки:
Дешевое но очень эффективное продвижение сайтов! Биржа линков XAP – настоящий рай для оптимизатора!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)