• Привіт! Вибачаюсь, що не в тему, але я маю запитання. Я вирішив перевірити так званий “ТИЦ” сайта, просто стало цікаво. І з можливих десяти мій блог має 3. І як таке може бути? Якщо скільки ж має “Українська Блогосфера” Чи може враховується ранк сервісу, на якому створений мій блог?

 • Я рік з копійками назад теж проходив курс у Жуковського по створенню прибуткових блогів (той курс став прототипом сьогоднішнього). Можу сказати, що для новочка у блогосфері дані там знання є просто скарбом, але зараз, навчившись усіляким розумним наукам можу сказати, що в мене повідкривалися чакри, і прийшло просвітлення у темну голову.

  Насправді, курс дає лише поштовх для першого кроку монетизації блогу. При моделюванні ідеальної ситуації з блогу не те що “тризнак” заробити за місяць можна, а й мрія “міллльон за рік” вже не стає такою “мрійливою” і набирає риси плану. (;

 • Тарас, вочевидь, ти говориш не про ТІЦ, а про так званий Google PR. Це саме він має ранжування від 0 до 10. У ТІЦа обмежень немає. Хоч 10 а хоч 10 000, залежно від популярності ресурсу.

  Що стосується конкретних значень PR – ніхто до кінця не знає алгоритмів його підрахунку. Тому часто у різних ресурсів, які, здавалося б, мають різні показники відвідуваності і т. п. можуть бути однакові показники PR. На це може впливати і високий ранг основного сервісу, на якому створений блог, і багато інших факторів. Але загалом, єдине, що можна сказати, PR – не панацея. Тому звертати на нього велике значення я б не став. Єдине, для чого він може застосовуватися – то це для заробітку на біржах лінків.

  Денис, у мене теж після курсу враження із серії “ось-ось злечу”. Але насправді є усвідомлення, що потрібно дуже багато і наполегливо працювати. І зрештою – це добре! Головне, що з’явилося розуміння можливостей, а далі все залежатиме тільки від нас! 🙂

 • Дякую за пораду!

 • Влада

  Цей блог доволі непоганий. Жуковський постарався.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.