• Що діти, їй бо. Ось таким чином і робиться безкоштовна реклама в Інтернет. І додаткові голоси.

 • Хто б це не був, а спостерігати за цим цікаво.

 • Sergiy, що справді? ;)))) дякую що “просвітили”!..

  chugylo, так! згоден… але дуже хотілося б, щоб це були таки реальні політики.

 • Коли ж вже віктор хфедорович завреєструється у твітері? =)
  Мріяти про те, щоб вони (зірки політичної сцени) особисто були присутні у веб2.0 – благородно і наївно. Першим кроком буде просто добровільна активізація фанів, котрі під прізвищами своїх “домашніх улюбленців” будуть флудити в соціалках.

  Після того, як це спрацює і політикантропи побачать результат – можна сподіватись, що до них нарешті дійде: ХХІ сторіччя, 7 мільйонів користувачів в уанеті, PR і “всьо такоє” в інтернеті… На цій стадії будуть вже офіційні представники реальних осіб в мережі.

  Ну а потім, у нашому світлому та щасливому майбутньому, ми, чи наші діти, дочекаються, коли президент особисто буде ставити ретвіти на вислови опозиції. (:

 • А мені байдуже чи в Мережі справжні політики, чи ні. Спілкування з виборцями — це тільки другорядне для політика. От якби Яценюк відгукнувся на сьогоднішню акцію протесту автомобілістів…

 • Денис Суділковський, ех… боюсь, приблизно так воно і буде! 🙂 Коли телебачення тільки з”явилося, думаю, політики також його ігнорували, бо не вважали достатньо вагомим джерелом розповсюдження інформації.

 • Друзі, чекаємо на Черновецького! Ото хоч посміятися можна бути. Будемо його твітер замість рсс анекдотів пускати.

 • Віктор Хведорович вже зареєструвався, тобто забронював про всяк випадок акаунт. http://twitter.com/yanukovych Оце вже точно не фейк, адже посилання йде на офіційний сайт.

  Також я думаю, що політтехнологи і піарменеджери, які працюють з українськими політиками доволі добре ознайомлені з всіма нововведенями, що були використані під час кампанії Обами, а тому Твіттер — це цвєточкі. Все тільки починається.

 • Цікава стаття. Питання я б поставив: “Чи доріс УкрНет, зокрема Веб 2 укрНет, щоб його серйозно розглядали політики?”

  Ось тут є влучна критика проетів АЯ http://ua.prostirzmin.org/forum/134

 • … вірніше ось тут власне критика http://kotyhoroshko.livejournal.com/286351.html?view=5097359

 • коли мене зафоловив юзер із ніком Яценюка я дещо здивувався, він теж вже тут, подумав я.

 • Влада

  Це не поганий варіант. Я вважаю, що Яценюк залюбки б використав інтернет

 • та не справжній це яценюк. можливо з його ініціативи але веде спєціяльно обучєний чєловєк 🙂 от хай яценюк заявить по телебаченню на пресусі, що от він завів твіт. і щодня його читає. і прислуховуєтсья до інет збоченців. тоді можна щось говорити.

 • На frontzmin.org нема ніякого публічного зворотного зв’язку. Написати можна тільки прямо «Арсенію Яценюку» без опублікування на сайті. От я собі думаю, якби там було звичайне веб2.0 коментування, то якими би були більша частка коментарів, якщо до політиків негативно ставляться щонайменше 80% громадян? Коментування зіпсувало б враження про всю оту «ініціативу» (на думку декого).

 • Sergiy абсолютно правий. На мій погляд це Твіттер справжнього Яценюка. Таким чином він показує, що ближчий до сучасного суспільства, яке здебільшого представлене молоддю. Такий крок є дуже розумним, оскільки А.П. став «ближчим» до потенційного виборця. Тим паче, що він спілкується з людьми, тобто показує, що він зацікавлений у людях. Якщо політик здається виборцеві ближчим, то він без усіляких вагань поставить «галочку» за нього. Тобто, якщо є дві-три кандидатури, за які ви можете проголосувати (схожа програма, харизматичні лідери і т.п.), і у одного з них є Твітер/блоґ/канал на ЮТуб, то ви оберете саме його, 100%.

  До того ж, згадування імені людини, а особливо політика, — це вже реклама. Навіть якщо ви переказуєте комусь рекламний ролик, або кажете про його тупість/цікавість/безглуздість — ви вже рекламуєте товар, який рекламує ролик, що ви критикуєте. Тобто Ярослав зробив А.П. Яценюку рекламу як мінімум на 220 чоловік 🙂

  chugylo, Ви абсолютно не праві, оскільки спілкування із виборцем — це найголовніше, що повинен робити політик.

 • Ну я не знаю, ця стаття мене так надихнула, що я й собі вирішив завести рахунок на Твіттері

 • Смішно… Ось, які повідомлення розсилає “Юлія Тимошенко” у твіттері (http://twitter.com/BYuT) :

  @Viktor_Baloga зайди до мене
  10:29 AM Feb 27th from web

  І ви ще сподіваєтесь, що тут сидять справжні політики? Прем’єр-міністр не може зателефонувати до Балоги?! 🙂 Одного разу у “Вечірньому кварталі” чудово було показано ставлення політиків до комп’ютерів (на прикладі Президента)…

  Ці всі твітеряни – такі ж смертні, як і всі ми, їх блоги народилися з не особистого поштовху секретаріату Президента (з заснуванням http://twitter.com/President_UA який дійсно є справжнім, це відображено і на офіційному сайті) та і його веде, звичайно ж, не Ющенко, а його секретаріат. А отже, вірогідність, що усі вони фейки – більше 90%.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.