• Є мета – отримати певну кількість постійних читачів.
  Є інструмент – блог з його записами, котрий по суті конвертує випадкових читачів у постійних (за допомогою цікавого контенту, чи ще чогось).
  Є засоби пришвидшення цього процесу – маркетинг, PR, SEO… Усе це збільшує потік випадкових користувачів, і за рахунок цього пришвидшується досягнення мети.

  А чим викликане бажання витрачати лише по 10 хвилин на статтю?

 • Денис Суділковський, це просто тест такий. Спроба довести, що хороша стаття не обов’язково та, на яку потрачено пів-року. І що публікувати щоденні записи в блозі – це зовсім не геройство.

  У попередній статті із цієї ж серії я також пояснюю свій вибір (http://blogosphere.com.ua/2009/01/31/flexibility-and-interactivity-of-ad/).

 • ihor

  http://issuu.com/companion/docs/companion__05_2009_small/29
  цікавий погляд на життя посту із блогу та реакції на нього
  лінк дійсний – тиждень 🙁 Стаття із компаньону

 • Ігор, дякую за лінк. Цікава стаття! Для корпорацій, які хочуть підтримувати свій імідж в очах онлайн-спільноти, у ній є сенс!

 • Хороша стаття — та, що несе нові думки. Час написання не має особливого значення, якщо не йдеться про важливі події останніх кількох хвилин. В кінцевому підсумку, читач не бачить, коли автор почав її — для нього і десятихвилинна, і тижнева стаття з’являються миттєво.
  Втім, якщо десятихвилинка не програє за змістом перед статтею-довгобудом, то є практичний сенс писати саме десятихвилинки: автор економить свій час і, теоретично, може генерувати більше інформаційного контенту.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.