• хороше починання, можливо комусь знадобиться, але точно не мені. Я не люблю блоги сеошників з нульовими параметрами та малою відвідуванностю, не люблю блоги дизайнерів без портфоліо, не люблю блоги … ну ти зрозумів напевне вже.
  Сам ж признаєшся, що не програміст, то навіщо робити збірник порад в якому ти не являєшся експертом?

  Ще вчора прочитав твою статтю про Macromedia vs Adobe — реально суцільна вода, що не несе ніякої користі, де там той самий «VERSUS» — його нема.

  Недавно був свідком конфлікту в коментарях до запису в якому було розміщено 50 уроків по фотошопу: один коментатор просив пояснити одну деталь в уроці, а як виявилося автор посту навіть фотошоп жодного разу не встановлював на комп’ютері.

  Я розумію, якби Nub.com.ua був колективним форумом — нуби задають питання, експерти відповідають. Але нуб, що пише про php, це те саме, що govnohost.info надає послуги хостингу — знаєм про його існування, але ніколи не скористаємось його послугами

 • В принципі lilumi правильно каже, але і неправильно.
  Якщо ти не спеціаліст, то і не пхайся. Але… якщо ти вже менш більш орієнтуєшся в цій справі, то чому б не ділитится досвідом з іншими і разом з тим самому вдосконалюватися.

 • lilumi, саме тому я й пояснив свій підхід до цієї справи. Це не блог дизайнера. А блог людини, яка вчиться. Крім того, 2 роки розробки флеш-банерів – це який-не-який, але досвід. Зрозуміла річ, дизайнери Google та Yahoo навряд чи знайдуть там для себе щось нове. Але люди, які тільки починають вивчати флеш, знайдуть там початкову інформацію, про яку не пишуть “гуру дизайну”. Відверто кажучи, був трохи здивований твоєю реакцією…

  wedmid, “чому б не ділитится досвідом з іншими і разом з тим самому вдосконалюватися” – ідея саме в цьому! 🙂

 • > wedmid, “чому б не ділитится досвідом з іншими і разом з тим > самому вдосконалюватися” – ідея саме в цьому! 🙂

  jarofed, як я розумію це і є той блог, який ти створив в рамках курсу Жуковського “Як створити прибутковий блоґ”? ідея курсу і ідея приведена вище якось не співпадають 🙂

 • stfalcon, так, ти правий. Це саме той блог, що був створений в рамках курса Жуковського. Хоча я й не зрозумів, чому “ідея курсу і ідея, приведена вище” не співпадають? По твоєму такий блог не може стати прибутковим?

 • //По твоєму такий блог не може стати прибутковим?
  та чому ж. будь-яка справа, рано чи пізно починає приносити прибуток. не бери в голову 😉

 • До lilumi:
  мені здається, якщо з’явиться ще один блоґ такої тематики, то це нікому не зашкодить, а от зарадити може, бо ,як було сказано, писатиметься про те, з чим практично jarofed стикається під час вирішення певних дотичних до блоґерства проблем, а цей блоґ (http://blogosphere.com.ua/) читають, як я розумію, переважно блоґери. Тому мені так видається (висловлюючись дипломатично 🙂 ), що у http://nub.com.ua/ є перспектива і користь.

 • Pingback: Nub.com.ua - потужний поштовх до професійного розвитку | Блог Ярослава Федорака()

 • Додатково написав про ідеологію нового блога на jarofed.com. Сподіваюся ця стаття нарешті прояснить мою мотивацію та причини створення 🙂 http://jarofed.com/2009/02/nubcomua-vision/

 • @maque О Боги — побачив ваші 25 уроків про DreamWeaver — я в тихому шоці — те, що можна написати на двох листках а4 розбито на 25 уроків — які займають дофіга трафіку.
  Ви там що всі з глузду поз’їжджали в погоні за прибутком з блогів???

 • 1) Частково погоджуюсь з думкою maque: “мені здається, якщо з’явиться ще один блоґ такої тематики, то це нікому не зашкодить…”. Можливо й так.

  2) Але більше солідарний з lilumi. Слова “нуб” та “програмування” лежать в різних площинах. А намагання їх пов’язати – це маркетинговий хід. На жаль, на перший погляд видається, що http://nub.com.ua/ – лише намагання заробити на початківцях. Радий буду помилитися.

 • lilumi, не гони…сам в себе на блозі написав “учусь php, ajax, осваиваю философию web 2.0 программирую на Delphi”…для чого створювати блог і писати про те, чого сам добре не знаєш?.. P.S. …на nub.com.ua розміщена корисна інформація для початківців…

 • «Не гони» будеш своїм «пацанам» говорити. От і я питаю це саме: «для чого створювати блог і писати про те, чого сам добре не знаєш»
  А якщо ти це мені таку претензію ставиш, то спитаюсь: А ти мій блог читав? В мене там є хоча б одна стаття по php чи по аjax’у ?

 • lilumi, ))…а чого ти тоді в слогані таке пишеш?.. краще б написав “вирощую корейських травоїдних свиней”…

 • Максим, це, так би мовити, ключові слова, що характеризують мене, а не блог.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.