• Офтопіком напишу, що дуже сильно звик до фотографії в пості… Якось було дивно небачити її в даному дописі…

  Щодо закинув-незакинув… Взагалі важко про це щось говорити, бо провести статистику можуть лише крупні блогохостінги і або пошукові системи, які ведуть якусь. але статистику частоти оновлення тих чи інших доменів…

  І то, НМД, це буде дуже наближена цифра, яка може в решті решт виявитись помилковою…

 • podarok, що стосується фотки – виправлюсь у наступному пості. 🙂 Просто на вихідні їздив додому. А сьогодні похапцем публікував статтю. Якось на пошук фотки часу й не вистачило! 🙂

  що стосується чисел – на жаль блогохостинги не можуть контролювати цілі, які ставлять перед собою власники блогів. Все, що вони можуть – це відстежувати “пузомірки”.

 • “6-9 місяців” – геть тобі як дитину народити (краще 9 місяців) 🙂

 • maque, так! Цікава аналогія. Можливо, щось у ній і є! 🙂

 • Ярослав, вот Вы тут пишите про блоги, успех и провалы, даете советы, мне стало интересно, какой у Вас опыт в ведении блогов был когда Вы основали “Украинскую Блогосферу”?

  Согласитесь, что одно дело знать все в теории и читать зарубежные ресурсы, а другое дело пользоваться собственным опытом, в написании практических постов.

 • Сергей Гипш, про мій досвід дещо сказано в розділі “Про Автора”. До “Української блогосфери” я був (і зараз залишаюсь) активним дописувачем Менеджмент@БЛОГа. Але якщо говорити про внутрішні відчуття – то за рік ведення блога я отримав більше, ніж за два роки до того.

  Згоден з вами щодо того, що українська блогосфера доволі суттєво відрізняється від світової (англомовної) і навіть нашої сусідньої – (російської). Але є певні правила та принципи, які діють незалежно від аудиторії чи географії. Це так само, як з колесом – воно буде котитися не залежно від того, в якій країні це відбуватиметься – в Австралії чи Бразилії.

 • Ярослав, страницу про автора, я конечно же изучил. При этом, как мне показалось, фактически не имея собственного опыта ведения блогов (Вы сами пишите про три недели) Вы решили создать Украинскую Блогосферу. Интересно почему?

  Также мне было бы крайне интересно услышать Ваше мнение о моем скромном блоге (рекламировать его здесь лишний раз я не буду, можете перейти на него нажав по моему имени). Если не сложно, буду рад услышать от Вас конструктивную критику.

  Заранее спасибо.

  P.S: моему блогу 5,5 месяцев.

 • Сергей Гипш, схоже, ви неуважно читали інфо “про автора”. 🙂 В чому, звісно ж, не можна вас звинуватити! Кому вона потрібна, та біографія :))) Там написано, що я був знайомий з блогами протягом трьох тижнів перш, ніж почав дописувати до Менеджмент@БЛОГа. Що стосується “Української блогосфери” – її я створив через два роки після цього… Причина – інтерес до цієї сфери. Подобається працювати з блогами і є відчуття перспективності цієї сфери.

  Що стосується Вашого блога – з великою повагою ставлюся до нього, хоч тематика і не зовсім моя. Вперше познайомився з ним, здається, на конкурсі блогів BUBA. У Вас доволі професійний підхід, на диво хороший (витриманий) дизайн і цікава тематика. Щоправда – досить специфічна. Але думаю – при правильному підході вона може бути доволі перспективною (головне, щоб вам самим подобалося те, про що ви пишете).

  А зважаючи на те, що блогові не виповнилося навіть пів-року – непогані показники. 100 підписників і більше 150 щоденних відвідувачів (принаймні в ті дні, коли ви щось публікуєте). Достатньо висока активність коментаторів…

  Як на мене – ви все робите правильно! Головне – регулярно публікувати нові матеріали і підтримувати темп. І звісно ж – бажаю вам всіляких успіхів.

 • Ну вот, получил бесплатный пиар своего блога на страницах УБ:) С одной стороны спасибо, с другой я больше надеялся на получение конструктивной критики.

  Когда был конкурс BUBA, блогу еще и месяца не было, хотя он достаточно уверенно держался в топ10, что стало для меня удивлением. А показатели подписчиков и посещаемости для меня не главное. Через трансляцию в ЖЖ меня читают порядка 500 человек, поэтому суточная аудитория блога составляет около 1000 уникальных посетителей, что, считаю, удовлетворительным результатом.

  С тематикой соглашусь, специфическая. Рекламу продать там будет непросто. Хотя я не очень на это и расчитываю. Блог уже принес мне несколько реализованных заказов. У меня в основном представители операторов сидят (причем всех украинских были замечены, что удивительно) и профильные журналисты. И мне это нравится – получаются интересные дискуссии в комментариях. Так что берем не количеством, а качеством.

  По сути, это мой первый опыт “общения” с блогосферой, не считая полуличного дневника в ЖЖ, который создан скорей для комментариев, чем для собственных записей.

  P.S: биографию читал невнимательно, признаюсь, но про Черновцы и две выпущенные книги запомнил:)

 • jarofed, дефіз пропав у “блоґерів-початківців” 🙂 вибачте за наглість.
  чесно кажучи, серед моїх знайомих, хто займається блоґами, я по суті не знайшов нікого, хто їх використовував б для заробітку. хоча є один кадр, в якого відвідуваність 1-2 чол в добу (відсутня на блозі корисна інформація, є лиш опис і два-три фото + якась цитата, тож не дивно). про що я… а, так він використовує google adsense, іншу рекламу і чекає на відвідувачів, щоб потім їм публікувати щось. але ж доводиться спочатку ОПУБЛІКУВАТИ, щоб зацікавити читачів, а тоді ЧЕКАТИ на їхні коментарі і побажання.
  таке питання… із спостережень, яка доля фотоблоґів?

 • FredCat, дякую за те, що поправили. Треба буде поставити якусь автоматичну програмку для перевірки.

  Що стосується фотоблогів – конкретно ними я не цікавився, але по-моєму тут, як ніколи, все залежатиме від особистості автора. Якщо такий блог вестиме геніальний фотограф – буде йому популярність. Якщо просто талановита людина – тоді праця по просуванню також допоможе досягнути успіху.

  Все у ваших руках.

 • мне кажется в фотоблогах выдержка большая нужна. Я пару раз думал завести, но понял что у меня не получится, так как нужно “держать формат”, например к одной фото не хочется делать коммент, а к другой горю желанием что-то написать. А так нельзя, думаю. Хотя у каждого свои правила.

  Я тут новую фишку придумал. Я очень ценю эмоции. Поэтому не очень люблю общение по эл.почте – тогда эмоции теряются. Иногда хочется что-то сказать именно в это минуту, именно с этими эмоциями, а когда попадаешь к компу, уже эмоции проходят, получается сухо и неинтересно. Так вот, я решил каждый раз когда меня переполняют эмоции, записывать мини-видеоролик на телефон (до 30-50 секунд) а затем выкладывать. Получиться такой видеоблог небольшой.

  Вот сегодня например мне поцарапали машину на парковке, я когда решил вопрос выехал, позвонил девушке рассказать, так столько эмоций было, а приехал домой писать друзьям на форум, так уже не то было.

  Первый раз попробовал записать emotions (как я решил их называть) в прошлом году когда катался на лыжах и меня сбила полная тетка. Мне показалось что ничего особенного а друзья оценили, сказали что это лучший ролик всей поездки:)

 • Сергей Гипш, інтригуючий такий формат 🙂 Мені вже цікаво подивитися, що у Вас вийде! Головне, щоб емоції були не тільки негативними (як у випадку із подряпаною машиною та товстою тіткою)… 😉

 • Ярослав, как соберу приличную коллекцию, дам ссылочку посмотреть. Только не уверен что нужен отдельный блог, скорей скрытая страница на основном блоге.

  Про эмоции 100% поддержу, нужно больше радости.

 • 2jarofed
  Ти не повіриш, але іноді подряпана машина може викликати лише позитивні емоції… Навіть якщо вона власна.

 • podarok, и власник не ты:)

 • 2 Сергій
  якраз ідея для створення нової тематики блоґів 🙂
  а машина… мені також подряпали, але записувати мої емоції і фрази було б не дуже доречним – нецензурщини забагато було 🙂 та й власник Опеля, що мене подряпав, вирішив втікати подалі 🙂
  а щодо фотоблоґів – просто хоббі все і всіх фотографувати і всі жорсткі диски фотографіями завалені…

  2 jarofed
  помилки не проблема, сам часто їх роблю, швидко друкуючи.

 • Pingback: Реклама, або що стає популярним :Alternative()

 • Pingback: Реклама і блоґ :Alternative()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.