• мене дивує реакція деяких людей:
  – в тебе свій сайт?
  – ні, не зовсім. блоґ. фотоблоґ. про фото і мистецтво.
  – фееее, я думав(ла), що сайт.

  люди якось не дуже розбиравються в понятті блоґ/сайт. а боґи все таки ближчі до читачів.
  більшість людей (суджу по своїх знайомих) не навчилися використовувати інтернет як джерело корисної інформації і засіб навчання. натомість в они люблять лише подивитися на “приколи” на розважальних сайтах і пофлудити на загальних фотрумах.
  шкода…

  p.s. вибачте за можливі помилки дико болить голова

 • Мене зачепив комент FredCat – дозвольте свої кілька слів.
  Щодо “свій сайт” і “свій блог”. Власний блог на автономній платформі – це і є свій сайт, тобто це різновид сайту. Отож “стенделоунщики” не мусять казати, що в них “не зовсім сайт”.
  “…більшість людей (суджу по своїх знайомих) не навчилися використовувати інтернет як джерело корисної інформації і засіб навчання. натомість в они люблять лише подивитися на “приколи” на розважальних сайтах і пофлудити на загальних фотрумах”.
  Справді шкода, але це їхні проблеми. Для мене – навпаки: Інтернет – передусім саме джерело корисної інформації.
  А щодо написаного Автором (!)…
  Навчальний блог (причому я навіть не брав би в лапки першого слова) цілком має право не просто на існування – на численну цільову аудиторію. Крім названих у статті переваг, він може мати ще одну: містити, скажімо так, ексклюзивну інформацією, якої в паперових підручниках чи на статичних сайтах просто немає. І вже точно – унікальну форму подачі, яка виграє в доступності й не лише…

 • FredCat,

  а боґи все таки ближчі до читачів

  🙂 прикольно помилився літерою…

  Згоден з тобою щодо того, що зараз дуже багато народу сприймають інтернет радше, як територію розваг, ніж як територію навчання. Але це все справа часу. Наприклад я уже не уявляю, як міг би поглиблювати свої знання у тих чи інших сферах без інтернету. І думаю, ця тенденція ставатиме дедалі більш помітною!

  Некрот, дякую за ще одну перевагу навчальних блогів перед іншими носіями інформації. Справді – хороший навчальний блог, як і будь-який блог – це в тому числі й оригінальний авторський стиль подачі інформації. 🙂

 • 2 jarofed:
  і не кажи 🙂

 • Не бачу проблем, чому б автору друкованої книги не писати у „блогерському стилі“.

 • chugylo
  Згідний.
  Приклад навчальної книги в такому стилі – “Нестандартный учебник по рекламе”. На жаль, не маю під рукою, не пам’ятаю авторів та видавництва і ліньки в пошук задавати. Знаю тільки, що ті самі два співавтори потім написали про те саме ще й підручник нормальний (у строгому стилі) й українською мовою (але це вже таке…).

 • Мені це усе нагадує телебачення (коли я його дивився): дехто дивиться лише розважальні речі, а дехто освітні документальні фільми тощо.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.