• до речі для вордпресу є два плагіни що помагають робити його багатомовним. Один дозволяє вручну писати на різних мовах, при цьому доступний онлайн-перекладач, а другий автоматом переводить блог на всі доступні мови що є у google-translate. Гугль-транслейт більш-менш справляється з такими речами, але трафік англомовний не скоро прийде, десь місяць прийдеться чекати.

 • 2lilumi: Цікаво. А чи можна детальніше про самі плагіни і взагалі цікавить твоя думка про перспективу використання саме перекладу від Google на блозі. [Адже, думаю, це найкращий перекладач на сьогодні з інтернеті]. Все-таки до повноцінної мовної версії даний спосіб не дотягує (та й це неможливо наразі), проте й зусилля докладати треба значно менші.

 • http://wordpress.org/extend/plugins/global-translator/ – плагін ось, а от зайди на сайт автора: http://www.nothing2hide.net і знайди в сайдбарі прапорці, клацни на українську мову і оціниш якість перекладу.

  Перспектива є, бо сам вже натикався на результати пошуків в гуглі на українській мові в португальському блогу і не зразу збагнув що це автоматичний переклад.

 • Цікаво інше: наскільки автоматичний переклад Google не буде сприйматися ним же, як клонований контент? Адже думаю, якщо перекладалося за його алгоритмами, то й співставити українську та англійську версію гуглові буде легше простого.

  Коли я говорив про англомовний блог, то мав на увазі не точну перекладену копію, а так би мовити – “блог по мотивах” з повністю унікальним перекладом (та навіть не перекладом – а переказом) і з тематикою, яка була б цікава не тільки українцям. І звісно ж, зрозуміла річ, на це потрібен час та зусилля.

  Михайле, а у тебе є досвід роботи з цими автоматичними перекладачами і те, як реагують на такий контент пошуковики? Чи реально таким чином створити блог, який читатимуть (а не лише випадково заходитимуть з пошуковиків)?

 • За клонований контент сприйматися не буде. фактично це я щойно спалив тему, якою вже дехто встиг скористатись.
  Сумніваюсь, що автоперекладений блог буде наповнюватись новими читачами іноземцями, а от те що в таких автоматичних перекладах можна буде знайти корисну інформацію — факт. Я сьогодні з китайцем через гугль-транслейт спілкувався і ми разом виправили баг в одному плагіні до вордпресу.
  А до того теж були випадки, коли знаходив потрібну мені інфу в автоматичних перекладах. А буває і таке, що гугль сам пропонує, мовляв, «не можу знайти на вашій мові потрібної інформації, але я знайшов потрібну вам інформацію у індусів, хочете я вам її перекладу?»

 • в мене плагін автоматичного перекладу стояв трохи більше місяця потім зняв і видалив ті сторіки, але досих пір багато сторінок залишилось в індексі гугля та яндексу, заходи були в основному на англійську версію.

 • 2lilumi: А чому видалив? Що саме не підійшло? Чи це комерційна таємниця?

 • Автор, в очередной раз выражаю благодарность за упоминание моего блога 🙂

  Но в этот раз, к сожалению, я не смог перевести сам. Можно ли по-русски рассказать в комментарии — что там написано? Больно интересно 🙂

 • Kopernik, у меня есть постоянная рубрика, в которой я каждую неделю публикую три украинские, две английские и одну русскую статю, которая понравилась больше всего. В двух словах то, что написано о вашей статье:

  Статья Евгения Четвергова (который известен под ником Коперник) о том, как действуют причинно-следственные связи в нашей повседневной жизни. Иногда самые важные события случаются только потому, что много лет назад обстоятельства сложились нужным образом. И если бы тогда, в прошлом, обстоятельства про которые вы сейчас еле вспоминаете, не сложились так, как надо, возможно, ваша жизнь была бы совсем другой. И конечно же, обо всем этом автор рассказывает в контексте блогов.

 • 2Kopernik
  http://translate.google.com
  Очень сомневаюсь в том, что об этом мало кому известно

 • 2 podanenko, да знаю… Хотелось услышать нормальный перевод.
  2 jarofed, спасибо огромно! Хотя я немного не о том хотел донести в том посте…

  Мы сами куем свою судьбу… Можно искать какие-то причинно-следственные связи, но в результате – это мы делаем что-то или не делаем. Надеюсь, хоть как-то объяснил )))


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.