Чергова п’ятниця – а разом з нею – колекція цікавих статей у рубриці „3+2+1”
3
- Кілька слів про Ющенка та його Твіттер. Одна з нечисленних останнім часом статей Максима Саваневського на його блозі Ukrainian Watcher. Активні українські користувачі твіттера, мабуть, вже звернули увагу на те, що останнім часом у цьому соціальному сервісі з’явилося занадто багато політики. Особисто я вбачаю в цьому радше позитивні зрушення. І хоча Максим абсолютно правий в тому, що так користуватися твіттером, як користується ним, скажімо, Адміністрація Президента – абсолютно недопустимо, все ж є й хороші новини. Скажімо – рух політики у твіттер призведе до більшої популяризації та масовості використання останнього серед українського населення… Хоча, можливо, хтось скаже, що це негативний момент…
- Історія одного фрілансера. Натхненні роздуми про фріланс та власну веб-майстерську діяльність від Степана Танасійчука. „Якщо подивитися на фріланс тверезо, то це та сама робота “на дядю”, тільки без посередників. Тут є свої плюси і свої мінуси. Але суть не змінилася – “Деньги заработал — деньги проел”… – пише він.
- В пошуках українських шрифтів. Якщо вам хоча б один раз доводилося займатися поліграфією або просто підшукувати український шрифт для якихось інших своїх потреб – тоді ви зрозумієте, чому я не зміг пропустити цю статтю. Ігор Виспянський люб’язно зібрав всі сайти з колекціями українських шрифтів і привів їх до спільного знаменника. Беріть скільки завгодно! На всіх вистачить!
+2
- Should I Translate My Content in English?. Якщо ви ведете блог будь-якою іншою мовою, окрім англійської, тоді, можливо, вам на думку спадала ідея перекладати свої матеріали на „міжнародну мову”. Принаймні я про це вже задумувався. Зупиняє те, що дуже важко виконувати „подвійну” роботу. Але колись заради експерименту можливо й спробую. Хочеться побачити, як же працює той хвалений буржунет! А у статті, яка наведена вище, відповідь на запитання, чи варто перекладати іншомовний контент на англійську дає автор блога Daily Blog Tips Даніель Сокко (Daniel Scocco).
- The New Value in the Web – the Archive – A New Approach to Search is Needed. Надзвичайно «правильна» стаття Роба Патерсона (Rob Paterson) про організацію архівів на вашому блозі. „Якщо у лісі гучно падає дерево, але поряд немає жодної людини і ніхто не чує цього, то чи можна сказати, що дерево „наробило шуму”? Так само, якщо у вас є сайт з гігантським архівом корисних статей, але ніхто не здогадується про їх існування – чи мають вони хоча б якусь цінність?”
+1
- Причин много — голова одна. Стаття Євгена Четвергова (якого більше знають під ніком Коперник) про те, як діють причинно-наслідкові ланцюжки у нашому повсякденному житті. Іноді, найбільш значні події в нашому житті стаються тільки тому, що багато років тому якимось особливим чином повернулися обставини. І якби тоді, в минулому, не сталося чогось такого, про що ви зараз ледь згадуєте, то чи було б все так, як є сьогодні? Звісно ж, про все це йдеться саме у контексті блогів…
Хочете потрапити в рубрику „3+2+1”. Просто пишіть цікаві статті, а я вже докладу всіх зусиль щоб знайти і поставити на них посилання! А якщо відчуваєте, що написали черговий шедевр і боїтеся, що я його пропущу – можете надіслати лінк на пошту jarofed(at)gmail.com.
За підтримки:
А тим часом, поки українська блогосфера лише починає розвиватися, в рунеті вже зі всіх сил “гримить” конкурс линкомаулия із загальним призовим фондом $7000.
Все сидите за компьютером? СмотрИте, чтобы не протянуло!!! Возможно комплектующие для пластиковых окон – это именно то, что вам нужно!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)