П’ятниця, друзі! Пора ділитися «лінковою любов’ю»!
3
- Twitter – що, кому і навіщо?. Це не просто стаття – це по суті запис, з якого народився новий український блог про твіттер. Мені дуже приємно бачити такі блоги, українською мовою, оскільки це свідчить, що національна блогосфера таки встигає за світовими тенденціями. Хочеться побажати авторові (Богдан Варщук, ака G3D, у якого я колись брав інтерв’ю) натхнення, а його новому ресурсові – процвітання.
- Прокачуємо блог у плані функціональності і веб2нульності. А це стаття Степана Танасійчука про те, як додати до вашого автономного блога на Вордпрес трішечки більше соціальності. Автор пропонує скористатися плагінами, які зроблять ваш блог більш вебдванульним! Особисто мені дуже сподобався додаток, який «шарить» ваші спільні записи із Google Reader-а. Цілком можливо, що встановлю собі такий на особистому блозі.
- Професія блогер – Тарас, більш відомий блогерській спільноті під ніком Electric, вдається у філософські роздуми, стверджуючи, що по суті така «професія», як блогер, існувала завжди. Просто називалася по іншому.
+2
- Choosing a Niche for Your Blog цікава стаття автора нового для мене блога Cool Tricks n Tips. Цей проект тільки на перший погляд здається типовим повторенням того, про що вже сотні разів говорилося. Насправді він представляє собою виняткову підбірку корисних і надзвичайно цікавих матеріалів. Як наприклад той, посилання на який я дав вгорі: навіщо блогам ніша і як правильно обрати свою сферу.
- Build Upon Your Strengths as a Blogger. А цей блогер, зрозуміла річ, не потребує ніяких представлень. Так, звісно ж – це чергова стаття Дарена Роуза, в якій він ділиться хоч і банальною, але дуже правильною істиною: першочергову увагу потрібно звертати не на свої слабкості, а на сильні сторони. Більшість хороших авторів так і залишаються непоміченими, намагаючись виправити свої недоліки, замість того, щоб підсилювати свої переваги. Успішні ж блогери поступають з точністю до навпаки. Звісно, вони не забувають виправляти свої слабкі сторони, але їх основний фокус знаходиться на розвитку переваг!
+1
- Блоги. Сколько нам осталось?. Кажете, ера блогів підходить до свого завершення. Тоді вам, безперечно, буде цікаво познайомитися зі статтею одного з небагатьох експертів з питань блогінгу на кириличному просторі Антона Попова. У статті Антон ділиться деякими ключовими фразами та відкриттями із однойменної секції на конференції i-community 2009. Стаття змушує замислитись…
Хочете побачити посилання на свою статтю серед переліку лінків у “3+2+1”? Тоді просто пишіть цікаві матеріали – а я докладу всіх зусиль щоб відшукати їх і додати до рубрики. А якщо побоюєтесь, що я пропущу ваш «шедевр» – можете надіслати лінк на нього на пошту jarofed(at)gmail.com. Якщо ваша стаття виявиться найбільш достойною – вона обов’язково з’явиться у рубриці.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)