• О да, кльова книжка, я теж до неї приглядувався, думаю купити. Я ще колись в своїх «Думки вслух», написав що в житті кожного веб-розробника наступає момент коли він хоче зробити свою цмс-ку. І до речі я знаю двух таких розробників, що все таки вдало втілюють свої ідеї. Це я про «Блоголет» і «MAXsite CMS», а почалось все з колупання вордпресу і розуміння, що можна було б зробити і краще.

 • я в шоці.
  Двічі перевірив посилання в адресній строці…

 • Еее, я щось пропустив? Хто тут хоче свою цмс створити?

 • Юзайте LiteDiary і буде “усьо путьом” 🙂

 • lilumi, дивно, про “Блоголет” нічого раніше не чув. А про Маxsite CMS – звісно ж так. Як і про LiteDiary…

  Sidirom, власне, про те й мова, що про створення власної CMS зазвичай задумується багато людей. Просто хтось втілює свій задум у життя, а більшість – ні. І мабуть один з мільйона досягає того, щоб його CMS-кою користувалися сотні тисяч юзерів.

 • CMSка CMSке рознь…

  Естественно, нет смысла браться за второй Вордпресс и очередной Друпал (я имею ввиду блогоплатформы и общие сайтостроительные платформы).

  Но ведь всегда остаются узкотематические ниши. Например, CMSки для Digg-подобных ресурсов, или те же LiveStreet / BigStreet для хабраподобных сайтов. Естественно, аудитория у них поменьше, но востребованность – очень большая. Ведь легче использовать заточенную под ваши потребности платформу, чем ковыряться в том же Drupal.

 • LiteDiary i MAXsite CMS ще доволі сирі, а остання орієнтована більше на російський ринок, ніж на український. CMS краще робити великими комендами, ніж самому, одній людині складно робити все.

 • Велика доля істини в цій статті є.
  Проте, закосити друпал чи джумлу під конкретні потреби замовника часом більш складно, ніж написати власну CMS. Таким чином, наприклад, з’явилася SiMan CMS. ПРосто більшість самописних CMS не виходять далі веб-контори, яка цю CMS написала, а якщо виходять – то перетворюються на платний проект, який внаслідок цього не доступний широкому колу користувачів.

 • Роман

  Останній коментар підтримую повністю


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.