• І я зареєструвався в liex.ru але вже пройшло декілька днів минуло і тишина:))) при тому, що ціна в 4 рази менша за середню.
  Аналогічна фігня з mainlink.ru – не розумію їхньої математики, ніби щодня йдуть нові лінки але заробітку нуль.
  най стабільніше капає то ксап, сапе, адсенс – але це атка смішна краплинка, що навіть неварто розповідати:)

 • ELECTRIC, я поки що ліекс планую використовувати більше, як рекламний майданчик, а не як біржу для заробітку. Для заробіку у мене є ксап і сапа 🙂 А зараз все більше прямі контакти з рекламодавцями.

 • Ярослав, а через блогун не пробовал работать?

  А то я экспериментирую сейчас, но пока как-то с результатом не густо, хотелось бы услышать твое мнение.

 • Сергей Гипш, працюю. При чому – доволі давно і у двосторонньому порядку (тобто як рекламуюсь, так і розміщую їхню рекламу у себе).

  Восени Блогун, як майданчик для заробітку, приносив відчутно більше, ніж зараз. Вочевидь, грає свою роль масове бажання серед рекламодавців зекономити. Постові купують набагато рідше. Але все ж купують.

  Як майданчик для розміщення своєї реклами через нього, Блогун мені подобається. Для російськомовних блогів – він взагалі знахідка. Щоправда вимагає багато часу на фільтрацію “сміття”, якого там 90%, якщо не більше. Але навіть тих 10%, які залишилися, цілком вистачає.

  Не варто намагатися купити найдешевші посилання $0,1-$0,3 – там відсоток сміття найвищий і можна потратити масу часу, займаючись пошуком нормальних майданчиків. При цьому, якщо орієнтуватися на “постові” від $0,5 (а в основному $1 – $3) – то з’являються доволі цікаві варіанти.

  А ось ще стаття в тему: “Де і як рекламуватися українським блогам”

 • Статья действительно в тему. Не могу не согласится с написанным. Я, например, заметил, что постовой от Спомони привел мне всего несколько человек, а бесплатная ссылка на один из моих постов в ЖЖ Романа Химича (эксперт телекоммуникационной отрасли, схожей с тематикой блога) – 29 переходов за 5 дней.

  Я использую блогун только для покупки постовых, пока, правда ограничиваюсь дешевыми вариантами 0,3-1$ за постовой. И, хочу сказать, что не сильно хороший эффект, наблюдаю. Возможно, и правда, надо попробовать более дорогие варианты. А мусора там да – хватает, благо есть вомзожность сортировки блогов.

  Я хотел бы рекламироваться в близких по тематике блогах, но, к сожалению, на просторах Украины, блогов о телекоммуникациях практически нет:( Да и в России не наблюдается. В основном, как я заметил, люди создают блоги про блоги и блоги по SEO. Сами же перелинковываются друг с другом, тем самым поднимая свои ресурсы до небес в рейтингах. В отдельно взятой отрасли говорить об этом пока не приходится.

 • jarofed, вибачте офтоп… сьогодні натрапив на таку статтю … Ви напевно вже її бачили … segodnya.ua/news/14038157.html … “Создать свой блог или персональную страничку в интернете можно бесплатно. Для блогов можно выбрать сайты livejournal.com, wordpress.com, blogosphere.com.ua” Автор думає, що тут можна завести свій блог… я так зрозумів …

 • Максим, так, бачив цю статтю. Не знаю, що мали на увазі автори (можливо – рубрику “створити власний блог”), але якщо це спонукатиме українців заводити автономні блоги – то я тільки за…

 • 2Максим
  То Ярослав шифрується…
  Насправді він тихо так хоче обійти на повороті ЖЖ всякі там і розпочне роздавати безкоштовні аккаунти на цьому домені…
  Дай тільки час 8).

 • Як приємно, коли рідний домен Акісметом в спам кидається…

 • XAP взагалі не подобається, там якось дуже “сухо”..

 • Ага, мне вот нужно продвигать сайт по теме “инженерная геология” – вот тут приходится покопаться…

  Хоть сам бери и создавай блоги для раскрутки основного сайта… Впрочем, именно так и сделаю!

 • Max

  ну і як результати???

 • Евгений Фоменко

  Много времени и все впустую.
  Но там не столько продвижение подкачало, сколько технические моменты в работе.

  Общие негодования выписал в блоге fomenko.org.ua, но там не все ))

 • Евгений Фоменко

  Чем уже отрасль, тем меньше конкурентов!
  Делайте сателлиты, от них толку будет больше и эффект дольше!

 • Pingback: Просування окремих статей вашого блога | Створення блогу на Wordpress()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.