Якщо у лісі зі страшенним тріском падає велетенський старий дуб, але поряд немає жодної людини, яка могла б це почути, то чи справді він робить багато гуркоту? Якщо у вашому блозі є багато цікавих статей, які здатні полегшити життя тисячам читачів, але, натомість, вони «покриваються пилом» у архівах річної давності, то чи справді їх можна назвати корисними?
Проблема короткого циклу існування статей у блогах турбувала мене вже давно. Більшість із них і не заслуговують на іншу долю! Вони повністю виконали свою ціль – донесли актуальну на той час інформацію до читача. Після цього хіба одиниці відшукають статтю у архіві. Бо, як показують численні дослідження, насправді мало хто з відвідувачів заходить глибше першої (головної) сторінки вашого блога.
З іншого боку, практично у кожного автора бувають дні, коли він створює особливий контент – статті, які практично не піддаються впливу часу і зберігають свою актуальність протягом досить тривалого періоду. Шкода, якщо такі статті, потраплять на одну полицю зі звичайними «одноденками». Шкода, якщо про них забудуть раніше терміну.
То можливо існує спосіб якимось чином уникнути цього?
На щастя такий спосіб справді існує!
Я вже давненько планував провести ревізію всього написаного і згрупувати всі статті за тематикою (при цьому відібравши найкращі з них). Тим більше, що загалом у цьому блозі вже налічується майже 400 записів. Навіть якщо кожна п’ята чи десята стаття буде заслуговувати на «воскресіння», то повернути до життя вдасться близько 40-80 публікацій. А це, як на мене, зовсім не погано.
Звісно ж, мені б не хотілося писати традиційні для багатьох блогів списки «найцікавішого». Не знаю, як ви, але я зазвичай пропускаю подібні переліки у інших блогах. Як на мене, мета таких списків – додатковий раз перелікувати між собою записи.
Тому мої «воскрешальні» статті будуть тематичними. В них я не тільки збиратиму докупи посилання на найцікавіші статті в рамках однієї тематики, але й доповнюватиму їх і, якщо необхідно, даватиму нову інформацію.
Першу таку статтю ви побачите вже найближчим часом. А поки-що залишилося тільки відкатегоризувати та проаналізувати перелік написаного за останній рік.
А ви «воскрешаєте» свої давні найкращі статті до життя? Якщо так, які інструменти використовуєте для цього?
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)