• 1 – тематичні сайти, wiki,
  2 – google(mailru, yandex, yahoo) answers
  3 – блоги
  4 – technorati rss всіх ключових слів Вашого сайту
  5 – google, yandex, yahoo rss пошук по блогам по ключовим словам Вашоъ теми

  Лише так приходить натхнення і трафік 8)

 • Дійсно, відсутності тем для написання постів не буває, є лише особиста лінь, поганий настрій, завантаженість іншими справами, що не дозволяє висвітлювати різні теми.
  Твіттер зараз став найпотужнішим джерелом інформації:), але йог опотужність залежить від того скільки людей тебе читають і скільки читаєш ти…

  І до пана podanenko :), поясни мені пліз суть technorati. Я к на мене для кириличного сегменту це абсолютно не корисний ресурс, особлво для українського. А взагалі от тема для чергового посту – “Що таке technorati?” 🙂

 • Маленькая ремарка – ко всему вышеуказанному: у меня, например, идеи статей получаются из рыночных реалий, например запустил кто-то новый тариф, я его сравнил с конкурентами, проанализировал, вот и пост получился.

  Или, допустим, услугу кто-то запустил, я ее быстро протестировал – пост готов:) Со скриншотами и всем необходимым.

 • Всі чомусь пишуть про джерела натхнення в Інтернеті. Оффлайн теж невичерпне джерело ідей.

  Поширена така думка, що якщо писати тільки коли хочеться, то статті будуть якісніші. Я погоджуюсь з тим, що середня якість статтей буде кращою, але блог загалом на цьому втратить. У будь-якому разі одні статті будуть гіршими (більша частина), а тільки деякі по-справжньому цінними. Часто важко знати наперед, яка тема стане хорошою, а яка ні. То краще писати на будь-які ідеї і на ті, що спочатку здаються поганими і зовсім без теми (зробити огляд старих постів наприклад). Читач пробачить гірший матеріал. Здається варто написати 2-3 вірусних статті і читачі вже по звичці будуть читати далі. Лєбєдєв що не напише, все буде сприйматися на ура. На „Українській блогосфері“ вже щось було про цей ефект. Коротше: не треба боятися написати погано.

  Я за собою помічав, що після довгої перерви стає важче зосередитись, слова не зв’язуються. Існує, мабуть, якась блогерська форма. Не пишеш — вона втрачається.

 • 2Electric
  Силенний ресурс… Просто неінтуїтивний.
  Враховуючи те, що кириличний сегмент як правило слабо-просунутий – потрібно понижувати рівень відбору постів в технораті і о чудо – знаходяться блоги по ключових словах.

 • Хочу підкинути вам ще одну ідею. Ви ж самі дозволили :). Правда не зовсім для поста. В вас дуже приємний стиль викладу, грамотна мова, і корисна і цікава інформація. Мені, як початківцю в цьому ділі особливо корисна. Хочеться прочитати всю. Але існує проблема, яку вже хтось згадував — її дуже багато. Тому моя вам пропозиція:
  1. Складіть сторінку з порядком читання ваших статтей. Щоб було ясно, що розділ перший, а що розділ другий.
  2. Видайте книжку.

  От. Дякую за увагу.

 • Тарас, до книжки я ще явно не доріс (як, мабуть, і українська аудиторія). А от щодо статей, в яких збиралися б найкорисніші методологічні матеріали – то цим обов’язково займуся. Можна навіть сказати – вже займаюся.

  Одна така сторінка вже є. Щоправда, вона носить більше технічний характер, для людей, які хочуть вести блог, але бояться технічних аспектів: “Як створити блог”

 • блоги тільки на wordpress?

 • wedmid, не впевнений, що зрозумів твій коментар, але якщо мався на увазі розділ “Як створити блог” то так, там справді йдеться саме про автономні блоги на вордпрес.

 • Я завжди знав, що Федорак – упереджена людина… От і останній коментар – тому підтвердження! 8)

 • Можливо не зрозумів, бо то був не зовсім коментар.

  “1. Коментарі”

  🙂

 • Мої джерела:

  1.Інші блоги.
  2.Соціальні мережі+твіттер.
  3.Форуми.
  4.Побажання моїх читачів.
  5.Інші джерела(зазвичай випадкові).

 • Останього часу й справді важко писати, але не тому, що нема, а навпаки, багато інформації, яку важко обробити. Недавно подорожував, і зараз поволі публікую фото, але все якось не так іде(((.

 • Pingback: Блог як продовження життя | Українська блогосфера()

 • Pingback: Як налаштуватися на письмо | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.