• Циклічність є завжди і у всьому. то надоїдає, то є новий інтерес.

 • Насправді прокастинація – це небажання робити щось, що потрібно, а замість того – робиться якась менш потрібна робота…
  Скажімо – замість того, щоб робити прибирання вдома – робиться прибивання поличок, заміна кранів води, ремонт комп’ютера і ве це лише, щоб не робити прибирання в кімнаті… 8)

 • постійно за собою таке помічаю – коли потрібно додавати новий товар до магазину, починаю робити все, чого б за звичайних умов і не подумала робити 🙁

 • Але ж блог – не людина. У нього немає білкового організму, який з часом зношується, що й призводить до старіння!

  Отут хочу посперечатися. Блог — це проекція частини мозку на інтернет, тобто частина людини. Так собі і уявив ідилічну картинку — я старезний, лежу на ліжку і вмираю. А в руках ноутбук (чи що там в майбутньому буде), і я пишу свій останній пост. Останнє речення : „Все, прощавайте, я вмер”. 🙂 Тому напевне підпадає під старіння.

  Про мотивацію. Писати — кайф! Краще поверніть мені мотивацію до університету. 🙂

 • podanenko, продуктивна прокрастинація (коли ти, замість того, щоб займатися однією корисною справою займаєшся іншими більш дрібними корисними справами) – це ще нічого! 🙂 Набагато гірше – непродуктивна прокрастинація. коли ти, замість того, щоб займатися корисною справою, убиваєш час на якісь дурниці. У мене буває. Намагаюся позбавлятися всіма силами.

  Тарас, ну це якийсь ідеальний блог – який людина веде до самої смерті. Насправді ж дуже часто блоги помирають раніше, ніж їхні власники (хоч об’єктивних причин для цього начебто й немає).

 • Мій дідусь завжди говорить мені: “Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні”. Очевидно, в нього є причини це повторювати :-).
  Для блогера це звучить так: “Ніколи не відкладай на завтра те, що можна написати сьогодні.”

 • Maxim

  Цікава стаття і особливо актуальна в наш час! Прокрастинація – клята чума сучасного світу. Проблема виникає тоді, коли людина втрачає інтерес до своєї справи або усвідомлює, що її поклик в іншому. Так я втратив інтерес до навчання в університеті, бо відкрив в собі нові якості і потреби, що прямо не стосуються моєї професії. Також ця проблема має глибоке фінансове підґрунтя, що пов’язане з необхідністю заробляти гроші, тим паче якщо на людину хтось тисне (прямо або непрямо). Тоді стирається творчий аспект, оскільки творчість і свобода – це взаємозалежні речі, одного без іншого просто бути не може!

 • Pingback: Боремося з блогерською прокрастинацією | Українська блогосфера()

 • Читав раз статтю одного чувака, який придумав цікавий спосіб боротись з прокрастинацією. Щоб взятись за поставлене перед собою завданням і не переключатись на другорядні, простіші завдання він ставив перед собою ще одне складніше завдання, брався за інший, більш складний проект і та робота, яку він мав робити з самого початку відразу ставала другорядною і виходило, що або ти будеш робити цей новий, більший проект, або таки візьмешся за те, що мусив робити з самого початку. Таке от зміщення пріоритетів.

 • Олександр

  Більше на цю тему можна прочитати у першому номері україномовного психологічного журналу ЕКСПЕРИМЕНТhttp://spe.org.ua/experyment/


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.