• по ключовим не погоджуся…
  Я не хочу ризикувати баном популярної статті… НМД – піднімати треба саме тих, “хто пасе задніх”
  Щодо інших рекомендацій… Гм. Спірно.
  Взагалі дуже цікава процедура підняття рейтингу непопулярних статтей.

 • podarok, SEO – наука, і далеко не однозначна…тому й не дивно, що різні оптимізатори не сходяться в думках…головне правильно перелінкувати сайт і регулярно додавати нові статті, редагувати старі…завдяки цьому всі сторінки сайту займатимуть кращі позиції в ПС навіть без великої кількості зовнішніх посилань на сайт…тут, думаю, зі мною погодяться всі…

 • >>>Коли блог ще дуже молодий і на ньому розміщено всього два-три десятки статей – особливого сенсу в оптимізації ще немає
  __
  Важко погодитися.

 • Kolia Shlapak, для початку активної оптимізації необхідно мати як мінімум 100 сторінок з контентом…

 • podarok, думаю, поява 1-2 додаткових ключових слів не призведе до бану (особливо, якщо раніше стаття не оптимізувалася), а от позицію у видачі швидш за все покращить (якщо до того не знаходилася на першому місці).

  Kolia Shlapak, залежить від цілей сайту. Якщо сайт по своїй задумці одно- або кілька-сторінковий то доводиться оптимізувати те, що є. Якщо ж це блог з багатьма (кількома сотнями, а може й тисячами) сторінок, то тут мушу погодитися з Максимом. Активна оптимізація набуває сенсу коли матеріалів стає достатньо.

  Хоча звісно, якщо людина розуміється в SEO і може з перших тижнів існування ресурсів вибудовувати стратегію просування відповідним чином – це явно не завадить.

 • ДЯкую буду пробувати, оскільки мій блог дуже молодий тому його потрібно розкручувати


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.