• podarok

  незгоден.

 • podarok, дуже цікаво було б дізнатися, які, на твою думку, рушії дозволять вижити паперовій пресі і не повторити долю аналогових магнітофонних касет та плівкових фотоапаратів? Особливо, коли покриття інтернету у світі стане тотальним, а мобільний інтернет – банальним.

 • Stepan Tanasiychuk

  А я згоден. По моєму це давно вже було ясно і все до цього йшло. Який сенс мені витрачати кошти на журнал чи газету, якщо ту ж інформацію можна отримати в інтернеті. Та й актуальність інформації в паперовому виданні нижча ніж у електронному. Поки зверстають номер, поки пустять в друк, поки видання потрапить на розкладки, поки я його куплю… В інтернеті ж я до того часу вже прочитаю те, про що в редакції тільки думають писати у наступному номері.

  Якось так 🙂

 • Ну поки гіганти друкованих видань закриваються на Закарпатті минулого місяця вийшна нова молодіжна газета а5-Закарпаття.
  І вже готуємо новий номер.
  І таких газет в Україні вийшло під 20(точно не скажу) рік(роки)
  Сайт є свій і вже починаємо його доводити до людського вигляду, але все таки основа друковане видання.
  Щось я запіарився.

  Щодо основної теми:
  Ярославе, скільки людей в Україні користуються rss?

  Статистика заходів в інтернет, яку подають нам можливо правдива, але хіба всі ті люди заходять по новини?

  Особисто для мене останнім часом газети поступилися інтернету, їх посуває rss. Але таких людей мало.
  Папір вимре, але не скоро. Книжки читаю тільки на папері.

 • wedmid, питання не в тому, скільки людей читають RSS, а в тому, на скільки відсотків за останній рік збільшилася кількість людей, які читають RSS і на скільки відсотків зменшилася кількість тих, які читають паперову пресу? Про себе можу сказати, що зараз я друковані видання практично не читаю. Читаю їхні он-лайн варіанти.

  Звісно, паперова преса стане минулим не завтра, і можливо, навіть не через рік. Але рано чи пізно це станеться. Принаймні зараз на це все вказує.

  P.S.: також люблю читати справжні (паперові) книги.

 • інтернет-преса – це свобода вибору, ти можеш сам обирати те, що читати, а не те, що тобі пропонують у газеті.

 • Також не згоден. Можливо ІТ журнали пійдуть з паперового формату. Але не новини, не репортажі, не “преса під каву”. Якщо вміло використати переваги преси, як запах, шелест папіру,.. Ви знаєте, що монреальські найпопулярніші газети мажуть чорнилом руки. Думаєте, тому, що вони дешеві? Ні, навмисне! Це той фізичний контакт, якого не можуть дати електронні видання і завдяки якому (кмітливі) газети виживуть.

 • Ось моя розгорнута відповідь http://ukietalks.com/Blog/2009/03/24/newspapers-forever/

 • А ось ще одна цікава стаття з аналітичними даними по темі: Традиційні ЗМІ відходять в минуле

 • Ну что за ахинея? Толя пишет то, что выгодно ему. Это понятно:)

  С какой радости рынок прессы мертв? На основе чего? От того, что закрылось несколько журнальчиков бизнес модель которых это обман рекламодателей?
  Ты знаешь реальные тиражи писивика срна и некста?
  Уверен, что нет. К чему тогда вся эта “аналитика?

 • Артуре, той факт, що точка зору визначається місцем знаходження, відомий. З ним ніхто й не сперечається.

  Але не бачити очевидні речі також складно. Наприклад те, що об’єми реклами у традиційних медіа суттєво пішли на спад. У мене вистачає знайомих, які працюють і у пресі і в телебаченні. І скорочення персоналу також дуже промовисто говорить за себе.

  Я не кажу, що бюджети інтернету не страждають від кризи. Але, як би там не було – інтернет набагато більш економний носій інформації. Там де газеті доведеться закриватися, бо не вистачить грошей на віддрук тиражу (а поліграфія також суттєво росте у ціні), веб-сайтові доведеться просто тугіше затягнути пояс. Неприємно, але й не смертельно.

  Криза, звісно, підлила масла у вогонь, прискоривши процес відмирання. Але чесно кажучи, поклавши руку на серце, років так через 5-10 я не бачу ринку для паперової преси. Принаймні такої, якою вона є сьогодні.

  І знову ж таки, помруть не всі (під помиранням тут розуміється на закриття видавництва, а саме перехід з “паперу” в онлайн). Дехто ще дуже довго буде триматися за свої стандарти. А декому, навіть, можливо вдаватиметься отримувати на цьому прибутки. Але з часом таких ставатиме все менше та менше.

  По-твоєму відбуватиметься інакше?

 • Я не знаю, что будет через 5 лет
  я просто считаю ахинеей фразу
  український ринок друкованої спеціалізованої ІТ-преси закінчився назавжди

 • Занадто голосно тут все сказано! Не погоджусь з Ярославом: якщо щось і перестало видаватись, це ще не значить про повний занепад галузі друкованих видань! Зате, стаття вийшла таким-собі каталізатором для подальшої полеміки – гляньте скільки цікавих коментарів.

 • Навіщо люди купляють нетбуки і кпк — пристрої із маленькими і незручними дисплеями і клавіатурами, малою обчислювальною потужністю? Вони хочуть мати доступ до інформації скрізь. Але може сісти батарея, пропасти мережа, закінчитись гроші на рахунку, трапитись програмна помилка, згубиться пароль. Цих недоліків немає для паперу. Це до геніального простий носій інформації і він дає доступ до інформації дійсно скрізь. Якщо не потрібна актуальність, зворотний зв’язок і гіпертекстовий зв’язок, то Інтернет нічим не кращий за папір, окрім ціни. Газети «до кави» не вимруть, друковані книги з художніми творами теж. А спеціалізовані видання дійсно мігрують в Інтернет.

 • А ви пробували читати газети? Справжні. ЦІкаві. Аналітичні. Авторські. Вічні.
  Це класика. Я завжди любив слухати Queen на вініловій плистинці. Є В Цьому щось неповторне.
  Газету неможна зрівнювати з касетним магнітофоном – якість газети не падає з часом.
  Крім того – головні технологічні новинки можна прочитати в більшості випадків саме в друкованих спецвиданнях, як це не парадоксально звучить…
  А Інтернет – досить сильно дискредитований, щоб йому вірити, хоч і в газетах джинсу є багато, але він досить складно клонується і більше контролюється іноді.

 • а якщо раптом настане крах цифровій технології? хе-хе-хе 🙂
  ось вам і альтернатива.
  а про вінілові пластинки – є цінителі, як і я. і там звук інший. тільки я джаз слухаю, а не Queen.

 • тільки я джаз слухаю, а не Queen.

  Ніхто не ідеальний…

 • 2 podarok:
  ну-ну… 🙂

 • Pingback: 25 україномовних статей, які слід було би прочитати()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.