• До п.1. Фізику можна не знати. Історію можна не знати. А письмо окремо вчити не треба.

 • А я вважаю, що вести блоги нині береться досить багато людей, які таки не вміють писати. Вірять, що на цьому можна легко і чимало заробити, – і починають мучити клавіатуру. :))
  Писати може не кожен. У багатьох для цього елементарно розумовий розвиток недостатній – і все.
  Втім, помилкова й інша крайність: буцімто писання – справа обраних. Істина десь посередині.
  А! До речі! Справжній Блогер – це не лише володіння непоганим штилем, це ще неабиякі терпіння та працездатність. І ними, можливо, володіє ще менше людей, ніж навичками блогописьма.

 • хоббі з двома “бе”.
  ну як я десь колись писав – до вас хтось прийде, вас хтось прочитає, якщо ви щось хороше напишете.
  а загалом я згоден – є люди, які не вміють писати. вони не вміють висловити свою думку, саме тому і бояться, виправдовуються, а вчитися не хочуть. і таких людей багато, повірте. тут суть не в граматиці чи орфографії…

 • Більшість ПРОжурналістів не мають спецосвіти, а пишуть і творять із того, що мають досвід.

 • FredCat, потрібно заглядати у правопис, перш ніж виправляти. А то хтось, можливо, прочитає коментар і справді подумає, що хобі пишеться з двома “бе”.

  Більшість слів іншомовного походження пишуться з однією літерою (там де в англ. та інших було подвоєння). Блогер, есе (есей), хобі і т. п. Винятки, звісно, також існують. Але їх дуже небагато.

  Ось, знайшов правило. А ось і пункт з правопису (дивитися § 89).

  Що стосується письма в блогах, то тут я повністю солідарний з Юрком: головне, мати про що писати. А саме вміння приходить з практикою. По суті, в цьому аспекті письмо нічим не відрізняється від копання картоплі, забивання цвяхів чи смажіння млинців. Перший млинець завжди комом. 🙂

  Звісно, геніальним письменником така людина навряд чи стане, але писати цікаві статті зможе. Бо інтерес, він тільки незначною мірю залежить від стилю, а основним чином – від тематики та розкриття теми.

 • РЕгулярність – це запорука зростання блогера. Тому перша наука – це вміти зорганізувати свій час для успішного ведення щоденника.

 • Ярослав… я ось буквально щойно уточнювався з деякими, зі старої школи, лінгвістами і вчителями укр. мови… так от – з правописом сперечатись не буду, вони ж його змінили відносно недавно і не всім до вподоби була ця зміна. адже колись було: hobby – хоббі, pizza – піцца (як ж дратує оте “Піца” на вивісках), intermezzo – інтермеццо. але потім когось перемкнуло прибирати ще одну “б” чи “ц”.
  отака невесела історія…
  все таки хоббі і піцца звучить гарніше і природніше 🙁

 • петрик

  вибачте панове блогісти,що вам це пишу,ви всі правильні,вмієте правильно писати,імена придумуйте нормальні,як Юрко наприклад .а потім все інше …

 • 2 петрик: і що вам, пане Петро, не сподобалось у псевдонімах коментаторів?


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.