Знову п’ятниця, а отже час для чергової статті у рубриці „3+2+1”
3
- Українська блогосфера теше хрест на могилку преси. Чим мені подобаються деякі статті, що публікуються на „Українській блогосфері” – то це тим, що вони раптово, начебто й безпричинно, приваблюють якусь несподівану увагу, що її навіть важко пояснити. Такою статтею, зокрема, стала нещодавня публікація про смерть паперової преси. Чесно кажучи, стаття собі, як стаття, в якій обговорюється в загальному зрозуміла тенденція переходу паперових видань в інтернет. Абсолютно нічого особливого. Жодних провокаційних думок – навіть не думав, що вона перетвориться на магніт обговорення. І тим не менше, маємо те, що маємо.
- Паперова преса переживе Інтернет. Ще одна стаття на тему долі преси в світових реаліях. На думку Станіслава друковані видання переживуть інтернет. А основним аргументом є те, що газети по суті стали часткою дуже важливої традиції – своєрідним ритуалом. Зрештою гортати «живий» папір, п’ючи при цьому ранкову каву, набагато приємніше, ніж вдивлятися у безликий монітор. А крім того, на думку Станіслава, газети не конкурент Інтернету, як хліб не конкурент молокові. А значить і ні про яке витіснення паперової преси онлайн-виданнями йтися не може. Доволі суперечлива думка, як на мене. Що ж, час покаже.
- Підготовка. А за цим посиланням знаходиться перша стаття із рубрики екстремального ведення блога із пологового будинку. Думаю, всім дівчатам (а можливо, що й хлопцям), які замислюються про власне чадо, буде дуже цікаво почитати. Особисто мене вразив героїзм дівчини, яка, не зважаючи на своє «цікаве» положення та всю зовнішню обстановку, не втратила запалу і детально описувала все це в блозі. Побажаємо міцного здоров’я її малюку, а їй та чоловікові – міцних нервів щоб разом пройти через перші найскладніші місяці батьківства.
За посиланням, наведеним вище, знайдемо статтю Тівасика, в якій він ділиться власними думками про перспективи розвитку української преси. В загальному – досить адекватний аналіз, за винятком кількох провокаційних думок, які сам автор обгрунтовує своєю надмірною самоіронічністю. Ну так – то й так. Взагалі, у Тівасика доволі оригінальне ставлення до української блогосфери (яке сам він називає „щирою любов’ю”). Але, як уже говорилося вище, стаття однозначно варта прочитання (інакше б не потрапила до цієї рубрики).
+2
- 5 Daily Practices for Successful Writing. Тема статті абсолютно зрозуміла із її назви. Додати тут практично нічого. Поради авторам-початківцям, які хочуть полегшити своє письменницьке життя і виробити власний стиль. Рекомендовано для прочитання всім, хто все ще думає, що писати може не кожен.
- Why Some Blogs Just Can’t Make Money. А в цій статті йдеться про важливість ніші для тих блогів, які створювалися з думкою про можливість наступної монетизації. Чому одні блоги досягають стану прибутковості за доволі короткий період, а інші можуть рухатися в цьому напрямку протягом доволі тривалого часу, але так і не досягнути банальної самоокупності витрат на хостинг.
+1
- Обзор интернет-стартапов. Как делают бизнес в сети интернет? Основна ідея цієї статті зовсім не дивна, як на сьогоднішні реалії. Йдеться про відкриття безлічі інтернет-стартапів, які ростуть, наче ті гриби після дощу. Цікаво те, що фактично жоден з них не має якоїсь чіткої встановленої бізнес-моделі. Тобто все робиться за принципом: сьогодні відкриємо черговий стартап, а як будемо заробляти на ньому – завтра час покаже. Тим не менше, всі із перечислених у статті стартапів виявилися для мене абсолютно новими.
Потрапити до рубрики „3+2+1” як завжди, просто. Пишіть цікаві статті, а я постараюся відшукати їх і дати посилання на вашу роботу. А якщо раптом ви опублікували щось геніальне і побоюєтесь, що я його просто пропущу – не соромтесь надсилати лінки на jarofed(at)gmail.com.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)