• І?

 • Постові на дублікатах блоґів? 0о Щось нове, це ж HTML-сторінки.. а через HTML-редактор до Блоґуну ніхто вступний пост не писатиме… хіба що, він у вас вже є?) Ну, буває..)

 • Українським блогам це поки не загрожує 🙂 ИМХО…

  Спасибо за ссылку на мой ЖЖ.

 • Kopernik, хотел бы я, чтобы Вы оказались правы. На самом деле украинские блоги страдают от немного другого порядка проблеммы. Их контент воруют, переводят автоматическими переводчиками на русский и, получая полууникальный контент публикуют на своих клонах для заработка на биржах линков.

 • Мой блог когда-то копипастили. И обратных ссылок не ставили. Но в посте я сам оставлял обратные ссылки на себя: упоминанием других страниц или картинок, и что вы думаете? тот блог, который спёр у меня контент вскоре пропал из индекса. Просто надо грамотно защищаться и всё будет хорошо!

 • Dey

  >Просто надо грамотно защищаться и всё будет хорошо!
  100% правда, і не потрібно вигадувати полювання на відьм… Просто є 2 правила, якщо ти щось викладаєш у публічний доступ,
  1. або захищай програмними методами від копіювання(і тп)
  2. або ж не нарікай, якщо хтось щось цитує чи використовує.

  І не треба тут говорити про закони, про авторські права, це все бред сивої кобили… Сьогодні маніпуляція так званими “авторськими правами” переходить УСІ розумні рамки!!!

 • Контент треба захищати.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.