Спонсор запису:
Маркетинг, Менеджмент, Фінанси – про все це, а також багато іншого ви можете дізнатися на сайті української бібліотеки UkrLib.Net
Вчорашній день приніс мені приємну несподіванку. Без перебільшення один з найвідоміших блогерів планети Дарен Роуз (Darren Rowse), автор найбільш популярного і успішного ресурсу про блоги у світі Problogger.net, люб’язно погодився надати свій контент, який він публікує в рамках курсу 31DBBB (31 Days Build a Better Blog) для перекладу на «Українській блогосфері».
Думаю, більшості українських блогерів, які стежать за оновленнями сайту Дарена, вже відомо про його починання. Для тих же, хто ще не в курсі – в двох словах поясню. Дарен Роуз дуже багато і продуктивно пише про розвиток світових (в першу чергу – англомовних) блогів у Австралії (звідки він родом) та світі. Практично кожен його запис – це надзвичайно цікава методологічна стаття із безліччю корисної інформації про те, яким чином можна покращити свій блог.
А буквально на днях він запустив спеціалізований курс для блогерів під кодовою назвою 31DBBB. В рамках цього курсу на блозі Дарена кожного дня з’являтиметься одна стаття з методологічними та практичними порадами, як реально покращити свій блог та залучити на нього більше тематичних відвідувачів. Якщо ви розумієте англійську то ще встигнете записатися на курс.
Чесно кажучи, записи у Problogger.net завжди були для мене своєрідним дороговказом того, яким повинен бути по-справжньому якісний блог. І тому, коли я почув про курс (а він до всього ж – виявився абсолютно безкоштовним) – то відразу записався на нього. Проте, мені відомо, що значна частина українських блогерів не товаришує з англійською мовою настільки, щоб вільно читати статті на ній. Саме тому я спробував зв’язатися з Дареном для того, щоб отримати дозвіл на переклад і публікацію статей, які будуть з’являтися в рамках цього курсу. А вчора отримав згоду і дозвіл на публікацію.
Про курс
Якщо ви хочете суттєво удосконалити свій блог і залучити додаткових відвідувачів – одноденний підхід зазвичай не спрацьовує. Часто блогери-новачки просто не знають, що робити після публікації своєї першої статті.
Коли Даррен запитав в рамках свого твіттер-аккаунта, чи хотіли б інші люди долучитися до його 31-денного курсу про створення та удосконалення блогів – лише за одну годину він отримав більше 300 схвальних відповідей. А вже через 48 годин на курс підписалося більше 2500 блогерів (на сьогодні ж кількість учасників вже перевищила поділку у 10 000 блогерів).
Я більш ніж впевнений, що методологічні матеріали, які з’являтимуться в рамках цього курсу, будуть цікавими українській аудиторії. Звісно, люди, які добре розуміють англійську, зможуть отримати всю необхідну їм інформацію безпосередньо на блозі Дарена. Інші ж українські блогери від сьогодні матимуть змогу знайомитися з передовими практиками безпосередньо в рамках «Української блогосфери». Тож нас чекає надзвичайно продуктивний 31 день!
Я ще не знаю, як часто публікуватиму статті із курсу, але думаю, що на найближчий місяць основу «Української блогосфери» складатимуть саме вони (з перервами на рубрику «3+2+1» та на якісь окремі невідкладні публікації). Після закінчення я обов’язково напишу об’єднуючу статтю, в якій зведу воєдино всю інформацію щодо курсу.
До речі, статті включатимуть в себе не лише теоретичний матеріал, але й практичні завдання. Тому, якщо ви справді хочете удосконалити свій блог і готові попрацювати над цим один місяць – беріться до праці. А для того, щоб не пропустити жодної статті, підпишіться на RSS «Української блогосфери».
Успіхів вам! І сподіваюся цей цикл буде дуже плідним. Перша публікація курсу з’явиться вже завтра.
Новини про Другий блогосимбіоз
Більшість моїх читачів знають, що зараз я даю змогу кожному блогеру абсолютно безкоштовно отримати згадку про свій блог та невеликий відгук про статтю, яка мені найбільше сподобається, з «Української блогосфери». Для цього потрібно всього лишень поставити посилання на мій новий блог про Flash, PHP та веб-програмування. Детальніше про умови акції можна прочитати за посиланням.
Втім, активність наразі доволі низька. Схоже, що українські блогери просто ігнорують можливість отримати безкоштовне посилання. Тому я вирішив обмежити час акції: вона триватиме тільки до кінця квітня. Всі блогери, які поставлять посилання на статті мого нового ресурсу до 1 травня 2009-го року отримають згадку, відгук і посилання. Після цього акція вважатиметься закритою.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Аналіз відсутності провідних блогів. AntiProBlogger How-to. | Персональна сторінка - podarok | uk ()
Pingback:25 україномовних статей, які слід було би прочитати ()
Pingback:Налаштуйте інформування (alerts) та займіться моніторингом своєї ніші (31DBBB. Стаття 10) | Українська блогосфера ()
Pingback:Які уроки можуть дати супермаркети блогерам (31DBBB. Стаття 13) | Українська блогосфера ()