• Прекрасна позитивістська стаття від Steve Errey, дякую. І точний Ваш висновок – розчинити все у власній самодостатності і позитивності, це працює. Дійсно, візьми позитив від критики, якщо він там є, візьми нове, а з рештою роби, що ти робиш зазвичай зі сміттям. Завуважу, стаття розглядає “непослідовну” критику, не маніпулятивну, а ситуативну. Українському блогеру, нажаль, доводиться зустрічати з іншим сортом “критики” – маніпулятивним, про що Ви написали в своїй попередній статті.

 • >В статті Максим розмірковує, що планують робити власники близько сотні „фейкових” політичних блогів в зоні .ru, які прокачуються релевантним до української політики контентом. А ви як думаєте?

  Я не профі як Максим, але можливо, що вони будуть перебивати пошуковики, занижувати краденим контентом рейтинг орігінала, тощо… В принципі мета маніпуляторів все та ж: маргіналізувати укр Веб. Віршіще тримати його там де він є – в маргінезі.

 • Ярослав, предлагаю рассмотреть мою статью про инициативу отключения “серых” телефонов в Украине для следующих рубрик 3+2+1. Вот она. http://www.gipsh.com/2009/04/80-abonentov-ostanutsya-bez-svyazi/.

  Спасибо!

 • Сергій, дякую за пропозицію. Обов’язково скористаюся. Але на майбутнє все ж краще скидати цікаві лінки на пошту, бо частина читачів може прочитати цю статтю, перейшовши із коментарів – а значить їм вже не так цікаво буде читати чергову публікацію з рубрики 3+2+1.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.