• Щодо авторитетних ЗМІ, то це й справді золоте дно. Лінк на одну з моїх статей колись опинився на новинному сайті maidan.org.ua. На цьому ресурсі є щось на кшталт власної Вікіпедії (багато де таке бачила, але не знаю, як це вірно назвати), і там була сторінка із переліком посилань на тему нетрадиційної енергетики. Я надіслала листа модератору сторінки та запропонувала розмістити лінк на статтю, а він (подяка йому) ще й поставив цей лінк у загальній стрічці новин.
  Досі дивуюся, як нахабства вистачило, то ж був всього лише третій запис на блозі 🙂 .
  Щодо соціальних закладок, то і від російськомовних сервісів користь теж є. Я зазвичай опис до закладки роблю російською мовою, але вказую, що стаття – українською.

 • Мій досвід поки що дуже малесенький, але все ж.

  Найбільше просунута моя стаття з дизайн-документом (57 переглядів), хоч і робив я її тільки для одної людини. А все через блогосимбіоз. Видно потужня річ. Всім рекомендую.

  Друга – про накістницю. Я її майже не просував, вона взагалі в мою тематику не вписується. Просто написав про можливі небезпеки бігу, при відсутності досвіду. Ноги боліли. Тим не менш її відвідало 55 людей.

  Третя, яку я почав просувати найшвидше – про КТМЗ. Перший результат в Гуглі на запит “хакери” – блог пана Виспянського. Звісно там згадували і героїв мого перекладу. Я й додав коментар з посиланням. Результат – 49.

  Останній тиждень активно просував статтю про Avreliy Games. Знайшов близько трьох форумів, де люди все планували зробити українську гру. От я їм починав розказувати, що не обов’язково збиратися по сто чоловік, щоб написати щось нормальне. Як аргумент – посилання на статтю. Результат поки що скромний. Видно бажаючі написати українську гру більше люблять грати, ніж писати. 🙂

 • написав довгий коментар і невідправив 8)))
  Статтею сформував…

 • podarok, та шо ти відмазуєшся? 🙂 так і кажи, що “зажав” довгий коментар, бо зрозумів, що то повноцінна стаття. :))) Я, до речі, теж так кілька разів робив, тільки не признавався, що перетворив довгий коментар у чужому блозі на статтю у своєму.

  узгодь мій коментар там! 🙂

 • Pingback: Просування окремих статтей. Моя відповідь Федораку-Проблогеру. | Персональна сторінка - podarok | uk()

 • Ясне діло, що зажав!
  І можливо буду зажимати і надалі… В якості експерименту 8)

 • я ось багато статтей розміщую у вікі. траф іде нормальний.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.