• Залишилось написати, “автор готовий допомогти кожному за певну суму” :)))

 • мммм… у мене таке собі тупе питання)) ЯК середньостатичний блоґер умудряється зареєструватися, користуватися і обновлюватися на більшості соц. мережах? у мене чи то терпіння не вистачає, чи то часу… зареєструвався на ЖЖ, а руки ще й досі не дійшли там щось написати. так і з FF і Технораті.

  до речі, варто згадати, що в мережі ВКонтакте теж можна пропіаритись дуже за допомогою створення групи і масового запрошення туди народу (декого це нервує, сам не практикую).

 • 2FredCat
  Насправді це зовсім не складно…
  Опановування того ж FaceBook в мене зайняло блізько 4 годин, при цьому я встиг створити групу, імпортувати всі контакти з gmail аккаунта, встановити агрегацію twitter та flickr і додати цей аккаунт в FriendFeed
  Все інше робиться в твітері, а слухняний friendfeed та facebook агрегують активність до себе… Працює чудово…

  Загалом за тиждень можна практично все реалізувати.

  Щодо створення групи і примусового запрошення в неї людей – запрошувати потрібно лише тоді і лише тих, які сприймуть це запрошення як заклик до співпраці, а не тупий спам…

 • 2ELECTRIC – цікава точка зору. Якось про те не думав, пишучи статтю…

 • FredCat, при бажанні все встигається))) принаймі мені вдається.

  Андрій Поданенко, точка зору практична, чи ти б з таким не допоміг та ще й на комерційній основі? Скажи меніодну рі, як в фейсбуці в спільноті зробити щоб рсс потік сайту десь відображався в спільноті?

 • 2ELECTRIC
  Я такою ціллю не задавався, бо трошки намагаюсь берегти людей, що спостерігають за мною… ТА ще й в групі 8).
  Я на фейсбук “додався”, так мені вже в приват писали “podarok завойовує соціальні мережі”, бо friendfeed почав сипати купу інфи…

  Людей вартує берегти! А досягається це саме збільшенням кількості корисної інфи в одиниці натайпаного…

  А на рахунок “точки зору”
  2jarofed Візьмуся за правильну конвертацію УБ з поганого drupal на хороший wordpress (виключно заради деревовинних коментарыв 8))) )

 • 2 Андрій:
  та технічна частина мене не дуже занепокоїла, розібрався. просто реально, при написанні диплому, роботі, масовому фотографуванню з пошуками пригод якось фізично не встигаю слідкувати за всім і оновлювати.
  а про запрошення в контакті – на жаль, саме спамом вони здебільшого і є. цим твіттери, мордобуки (це я переклав facebook) і FF кращі – читають і стежать лише зацікавлені, хоча більша частина народу не знає про існування цього чуда((

  2 Тарас:
  дивлячись на кількість твоїх оновлень в твіттері, таки вдається)) а скажи мені, скільки ти часу витрачаєш на публікації, читання і кроссінґ по сайтах в добу?

 • УРА! Українська Блогосфера повертається!

 • FredCat, під час роботи як виходить, на твіттер багато часу не треба, причому паралельно ще примітивні пости писати можна на блоксі :), а вдома, як є вільний час то сиджу собі, нема то не сиджу:) все без напряга.

 • а чого мене модерувати?:)

 • Не маю анінайменшого уявлення, чому деякі коментарі потрапляють на модерацію. У мене вся модерація вимкнена… Але якщо таке трапляється – намагаюся якомога швидше узгоджувати. Правда, це складно, коли немає інтернету. На вихідні перевіряю “блогосферу” через мобілку (раз або двічі на добу).

 • 2 ELECTRIC:
  ну от, бачиш… загалом ти витрачаєш кілька годин на пости й мережі. а в мене в сумі на інтернет виходить до години. рідко – більше. і лише частину цього часу я витрачаю на вищезгадані речі. вся справа у можливості.

  2 jarofed:
  у мене також деякі коментарі попадають на модерацію. і вони виключно пана Електрика.

 • FredCat, раз витрачаю якийсь час значить це мені подобається 🙂

 • jarofed, стосовно коментів на модерацію, то йдуть якісь вибрані коменти, а не всі. дивно.

  FredCat, перевір налаштування спамфільтру, напевно якщо я вписую якийсь лінк воно вважає що це спам реклама і блокує. можна виставити щоб блокувало лише після двох лінків, або в тебе блокує по оргу уа або по укр нет.

 • Тарас, я ж не кажу, що тобі не подобається, не сприймай мої слова так негативно. мені також подобається почитати якісь статті. просто не завжди є можливість сісти з пивом/віскі/лимонадом і дрейфувати по інету. саме про це я і пишу у всіх цих коментарях.

  а щодо модераці… у мене після двох лінків відправляє. а твої коментарі і без лінків кортять промодеруватися. може й укрнет всьому вина

 • 8))
  Та Електрика всі спам фільтри ловлять. Я он навіть в твіттері розфоловив, бо пише дофіга 8)))))

 • е… щось не хороше?))

 • podarok, ну маладєц :), а на що ти сподіваєшся в твіттері? то і є якраз для того

 • На що я сподіваюсь – я вже писав в себе про етикет
  Справа в тому, що наявність великої кількості твітів класу
  Ок
  ПОчухався
  Всім привіт
  Дуже заохочує інхих до читання 8(


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.