• Короткі фіди генерують у підсумку більше трафіку, ніж довгі. Оскільки потрібно їх двічі переглядати. Вріз та власне публікацію.

 • Юрко Червоний, так! І це основна причина, через яку ними до сих пір користується така велика кількість блогерів. Але ж зараз йдеться не про кількість трафіку, а про зручність для читача.

 • мені все рівно незручні довгі фіди…

  якщо розглядати їх з точки зору оптимізації власного часу – то на ігнорування таких фідів затрачується набагато більше часу, ніж на “прочитав анонс – відкрив сторінку в бекграунді для подальшого читання”.
  Через значну кількість таких “повних” фідів я вже запланував заміну для власних потреб грідера на гдрупал, де всі фіди будуть нещадно обрізатись в анонси… 8)

 • Правильна відповідь на питання “А ви вже полегшили життя своїм читачам, встановивши на блозі повний RSS-фід?” є “Так, бо я встановив обидва.”.

  Решта варіянтів — виправдання того, що подобається особисто авторові блогу.

  Це, звісно, має право на життя.

  Але тоді не треба заварювати каши з опитуваннями, бо є ризик показати публічну дулю третині опитаних лузерів 🙂

 • 2ponedilok
  щось є в твоїх словах ! 8))

 • Андрій Поданенко, гдрупал? цікаво!

  ponedilok, важко не погодитися. Питання лише в тому, наскільки складно буде технічно організувати два різновиди фідів одного блога, щоб при цьому правильно вівся облік підписників. Якщо знайду таке рішення – обов’язково напишу статтю. А може хтось уже знає, як реалізувати це на WordPress?


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.