У середу 3-го червня першим записом привітав читачів новий перспективний український блог, який без перебільшення здатен стати одним з найпотужніших і найцікавіших інформаційних ресурсів про події в українському сегменті інтернету – WebStream.
Говорити так мені дозволяють відразу кілька факторів. Перш за все – це керівник проекту – один із перших українських блогерів, а також колишній шеф-редактор журналу InternetUА та екс-директор з розвитку бізнесу „Агора Україна” Максон Пуговський. Сьогодні Максон керує організацією конференції Spot (у минулому – Блогкемп), про яку я вже писав вчора.
По-друге – це команда, яка працює над проектом. Відома багатьом Надія Баловсяк (Internetessa), яка більше чотирьох років займалася наповненням та розвитком журналу AIN; технічний директор, справжній експерт в питаннях веб-програмування та гуру wordpress Кирило Калугін; а також Віктор Захарченко – видавець спеціалізованих проектів MoneyNews.ru, Ruformator.ru і SecondRussia.ru, директор з розвитку соцмережі toodoo.ru.
Мені надзвичайно імпонує підхід Максона до бізнесу, під яким він розуміє діяльність, яка не тільки приносить прибуток, але й обов’язково створює додану цінність, за яку клієнт платить грошима або своєю увагою. Тільки такий бізнес здатен жити і розвиватися довгостроково, приносячи користь суспільству. І саме це є третьою причиною, яка укріплює мене в думці про перспективність нового блога, який буде висвітлювати новини українського інтернет-ринку і розповідати про бізнес в уанеті.
Єдина ложка дьогтю (а куди ж без неї?) – це мова! Все-таки перспективний український ресурс з неабиякими амбіціями міг би вестися українською мовою (чи принаймні бути двомовним – що звісно ж, дуже складно з технічної точки зору та вимог до часових інвестицій). Я розумію, що у своїй масі середньостатистичний український споживач чудово розуміє російську, а для питань оптимізації та просування остання виглядає набагато більш привабливою, ніж офіційна мова нашої держави. Я вже навіть передбачаю, як у коментарях хтось „плюне” мені в спину – мовляв, не у мові справа! Але зрештою, якщо її не розвивати, то звідки ж їй взятися?
Але це так, лірика…
Як пояснює автор, WebStream буде писати про зміст, контент інтернету, а не про інфраструктуру. Канали зв’язку, дата-центри, провайдери – це радше ринок телекомунікацій. А інтернет – це те, що ми бачимо через вікно браузера. Саме наповнення інтернету ми з вами створюємо щоденно і будуємо бізнес на передачі інформації та наданні послуг всередині мережі.
Що ж, як я вже говорив вище – є всі підстави очікувати, що блог виросте у по-справжньому якісний і затребуваний ресурс, який завжди радуватиме читачів найсвіжішими новинами та цікавими точками зору. Залишається лише побажати авторам успіху, а проекту – процвітання.
Ви ще не додали новий блог до своїх рідерів? Тоді у вас є можливість зробити це!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)