• Російськомовність, як метод отримання більшої аудиторії є поганим. Аудиторія є. Але це не цільова аудиторія, це мовна аудиторія, особисто я такі сайти обходжу сотою дооргою, оскільки вони ігнорують українську мову, як єдину державну, і як могю рідну. Я вважаю, що блоґи також ведуться російською через банальне незнання української. Росіянам триста років не треба блоґи з України(зауважую, що такі творіння важко назвати українськими, адже вони лише територіально приналежні до України). У росіян є купа власних цікавих блоґів, а іноді вони ще тирять контент із українських, але це окрема розмова. Я вважаю, що ведення блоґів загальноукраїнського масштабу є проявом космополітизму та безідейності, контент, що є малопотрібним українцям вони намагаються просувати росіянам, незважаючи на те, що їм воно триста років не потрібне, але вони чомусь вважають інакше.

  Раджу Максону почитати ідеологічної літератури та почати нарешті писати знову українською, як це було у Блоґобізі.

 • Для початку автору слід було би розібратися з термінологією, щоб не вигадувати чергові нісенітниці. “Інфраструктура” – канали зв’язку, дата-центри, провайдери – це не “радше ринок телекомунікацій” – “ринок телекомунікацій” радше дещо інше. А от усе переховане – це це і є, власне, інтернет. А те, “що ми бачимо через вікно браузера” і що переважна більшість “проффесіоналів” вважає “інтернетом” – це усього лише веб. Хоча й справді – кого “ці дрибниці” сьогодні хвилюють? Береш будь-яку тему, пишеш будь що, робиш гроші – виходить InternetUA. 🙂 Метод, перевірений часом! 😉

 • Як пояснює автор, WebStream буде писати про зміст, контент інтернету, а не про інфраструктуру. Канали зв’язку, дата-центри, провайдери – це радше ринок телекомунікацій. А інтернет – це те, що ми бачимо через вікно браузера.

  Відкриваю сайт і бачу новину “Высоковольтная авария выбила дата-центры Укртелеком и ColoCall” 🙂

  Кацапомовність каже за себе. І пишуть вони про такі самі “проекти”.

  Дякую, обійдусь Вотчером наразі.

 • Харон

  А мне по барабану, на русском языке пишут или на украинском. Главное, чтобы я понял. Хотя лично мне жаль, что каналы связи, датацентры и провайдеров будут обходить – лично для меня это важно и интересно. Желаю проекту процветания!

 • Вкрай дивно, що коли кажуть «побарабану™» і обирають все-таки російську.

 • Ярославе, у тебе якісь проблеми з фідом. Мені про цей запис вже разів п’ять повідомляло в рідері.

 • ponedilok, так. я про це вже знаю. Може у когось є ідеї, як це можна виправити? Дуже сподіваюся, що оновлення до нової версії WordPress допоможе.

 • це новий вид спаму 🙂 фідоспам

 • Another crazy project ignoring national priorities and careless about future of its country of residence. To be social – means to do some work for the society. Ignoring Ukrainian language is being tasteless and weird for a project called itself as “Ukrainian one”.

 • Stanislav

  >>для питань оптимізації та просування остання виглядає набагато більш привабливою, ніж офіційна мова нашої держави.

  So, what stopping you guys from doing your projects in English? It is even more prospective in regards to SEO or promotion.

 • Мій внутрішній фільтр реклами підказує мені, що даний сайт — черговий «бізнес про бізнес», якими так багатий український інтернет-простір. Але почитаємо.

  Сайт більшою мірою є сайтом новин. Новини достатньо деталізовані, хоча їх аналітична складова бажає кращого. Цільова аудиторія — ті, для кого інтернет є бізнесом. В такому разі, зрозумілий і вибір мови: бізнес в Україні все ж асоціюється з російською мовою, тоді як українська — парафія націонал-патріотів і тінейджерів (ІМНО).

  Не маючи власного бізнесу, пов’язаного з українським сектором інтернету, мені важко сказати, чи несе WebStream практичну користь своїм основним відвідувачам. У будь-якому разі, їх коло доволі обмежене кількісно, хоча й має певні якісні переваги перед «рядовими» користувачами.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.