• Прихована самореклама? 😉

  1. Попап та іншу каральну рекламу є сенс розміщувати, щоб змусити користувача платити за її відключення. Хоча, ймовірніше, він або знайде спосіб блокувати рекламу, або просто піде звідси.
  7. В окремих випадках формат пдф чи джву справді зручніший. Скажімо, якщо увесь текст надрукований глаголицею чи написаний від руки почерком автора 🙂
  8. Кожен має право на самовираження в той спосіб, який йому подобається. Анонімні автори, що користувалися псевдонімами, з’явились задовго до появи комп’ютерів. ІМНО, анонімність чи публічність блогера не має принципового значення для 99% читачів.

 • категорично не згодна з вашими порадами. попап лише дратує, це зовсім не прояв поваги до користувача, а навпаки! я принципово не використовую сайти чи блоги, на яких є щось подібне. інакше, на мені просто заробляють кошти, а мен, як читачу, приємніше ЧИТАТИ ту інфу, за якою я прийшла на даний ресурс.

  2. дорогу важку? та я швидше пошлю все “на”, ніж доклацаю до кінця. це непрофесійно і нагадує знову ж таки, зарабляння грошей на мені, а нен адання інфи!

  з 3 згодна, а з 4 ні. навіщо змушувати напружуватись ваших потенційних клієнтів? уявіть, якщо вам у магазині запропонують розв’язати задачу і лише після погодяться продати вам товар. це хіба нормально?

  6. так, спілкування – це добре, але якщо ви постійно і без згоди ваших коментаторів будете відправляти їм листа, то вас просто відправлять у спам. є така штука,як підписка – якщо користувач захоче отримувати інфу, він САМ скористується цим сервісом, а нав’язливість ще ніколи не була ефективною.

 • а взагалі, чим більше люди будуть слухати ваші “врєдние” поради, тим буде простіше нам, простим блоггерам)))

 • Ліза, я сподівався, що це очевидно, що стаття жартівлива! Жодна з тих порад не зробить ваш сайт кращим – це точно 😉

 • Я думав шо я паросто нарегочусь від душі з тої статті ))))

  Але коли прочитав коментар Лізи мало зі стільця не впав))))))

  То просто жесть_))))

  Знаєте, то просто як в дзеркало глянути! Згоден з кожним пунктом!

  Треба нам якусь таку статтю на сайт :)))
  Авторе, діліться статтями! )))

 • Незнаю як інших, а от мене дуже дратує попап реклама на сайтах. А особливо коли ця реклама ще й не закривається!

 • Геннадий Карпинский

  Я так не роблю. Може я відстав. Але те, що Ви тут виклали мені не подобається. Розумію, що це натяк на те, щоб цього не робили. Але не кожен це зрозуміє. Ось бачите які коменти. Заходьте краще до мене на http://karpinskiy.in.ua/. Попапів точно не буде і Ви не заблукаєте між двох беріз. Хоча, це Вам вірішувать. Але мені буде приємно відчути рідну мову на російськомовному блозі. Що поробиш. Треба і там  наслідити по-нашому.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.