• Дуже дивно. То виходить, що всі, хто пишуть про блоґи — інтеліґенти, а такі як я (пишу про дизайн і дотичні теми) — робочий пролетарій? 😉 Чи наголос робиться на тому, що «блоґи про блоґи» всі клейм’ять, як негативні? Власне, я нічого не маю проти блоґів про самих себе, тільки не дуже люблю постійного пережовування одних і тих самих тем. Зрештою, де його немає? Недарма ж кажуть, що повторєніє — мать учєнія.

 • Дійсно, підтримую Конспіратора, коли читаєш черговий раз одну і ту ж новину – нудить. Я скоріше б прирівняв блог про блоги не до інтілігєнтішок, а навпаки, до тих хто з кайлом як написано в пості. Простіше зробити рерайт, ще простіше копіпаст.
  Довший час слідкую за новими блогами, дуже мало є, що пишуть про життя і роздумують про глобальні речі.
  Я ось навіть почав вести новий блог – http://mind.pp.ua але наразі відкладено в сторону, оскільки більше уваги йде на головний блог в який, фактично перекочували теми з Розуму.
  Може хтось порадить подібні щоденники?

 • як на мене „інтелігентом“ можна назвати блоґера, який таки подужав відокремлений від мережі щоденників/ЖЖ/блоґів свій власний неповторний блоґ. бо навіть якщо це не так складно, як колись, все ж таки потребує сміливості. бо так тебе не скоро знайдуть, помітять. а може й взагалі не помітять і не знайдуть))) а тематика тут вже не грає ролі.

 • Та все ок! Ніхто не порівнює блогерів з інтелігентами. Йдеться тільки про ставлення (про що так похапцем згадав Конспіратор), а саме: до блогів про блоги сьогодні ставляться сьогодні так, як ставились до інтелігентів півстоліття тому.

  ELECTRIC, твоя тематика роздумів мені дуже імпонує. Блог реально стало цікавіше читати.

 • Для мене блог про блоги = семінарам, як заробити мільйон.

  90%, з блогів про блоги, читаю лише 1 речення кожного абзацу. Чому? А тому що це все вже так обсмоктано і розжовано, шо аж набридло.

  Ця стаття взагалі нагадує мені, жаління самого себе. Типу я стараюсь, а ви не цінуєте.

  Ярославе, ти тільки не ображайся, сприймай як конструктивну критику. Ти класний блогер, але ця тема просто вже заїжджена.

  Я наприклад зачитувався статями по флешу, та і менеджмент блог мені цікавий. В такому випадку мені скажуть ну то чого ти читаєш блогосферу. Признаюсь, мені набагато цікавіше читати коменти ))).

 • Трохи не так. Якщо тоді інтелігентів було малувато, то наразі блогів про блоги – греблю гати. Але і в тому і в тому випадку їх ненавиділи. Логіки я тут не знаходжу 🙂

 • jarofed, дякую.

 • Dyak, ну так про це й мова. Ця тема мені дуже цікава, але вона заїжджена – як наслідок, створюється стреотипне негативне ставлення. Виходить, мені потрібно вибрати менш цікаву для себе тему, але незаїжджену? Так?

  Блог про флеш, до речі, найближчий місяць відживе. Там також є кілька цікавих ідей. 🙂 І в загальному, дякую за теплі слова.

  masterpiecer, питання не в кількості одних чи інших, а лише у нічим не обгрунтованих стереотипах негативного ставлення.

  До певної міри метою цієї статті було спонукання до дискусії. Щось поки-що вона виходить слабкуватою. Мабуть, український блогерський люд переважно вже віддався літньому відпочинку. 😉

 • Коментар-оффтоп. У вступі написано про те, як тобі Ярославе подобаються статті Роуза та про те, що вони нажаль не викликають дискусій. Особисто я після перших двох з цих статей не читав жодної – особисто мені вони не до смаку. І особливої практичної цінності для себе я в них не зайшов. Ось причина того, чому зникли, наприклад, мої коментарі. Здається, що комусь теж не дуже сподобалось те, що ти займаєшся зараз перекладами чужих статей, хоча можеш писати нічим не гірше власні.

 • GrAndSE, мої власні статті нікуди не зникли. І хоча спершу я планував опублікувати Дарена одним “залпом” (30 статей підряд), та все ж, можна звернути увагу, що я частенько публікую щось інше, щоб розбавити інформацію. А взявся за переклад статтей тому, що в них справді дуже багато саме практичної інформації, яка реально здатна допомогти авторам покращити свої ресурси. І вже інша справа, що як виявилося, значній кількості українських блогерів це не дуже цікаво. Але є й такі – яким цікаво 🙂

  Загалом, сприймаю це, як експеримент. По його закінченню повернуся до публікації “нічим не гірших власних статей”. 🙂

 • Та я от помітив, що не всі статті є перекладами Роуза, і ось вже другий коментар дописую 🙂

 • Pingback: Вирішили створити блог! Що зробити в першу чергу? | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.