П’ятниця, друзі! І як завжди – пропоную вашій увазі чергову підбірку цікавих лінків з українсьої, англомовної та російської блогосфер.
3
- Watcher.com.ua: святкуємо перший день народження – почнемо із приємного. Вчора виповнився рівно один рік українському блогові, який особисто я вважаю одним із найякісніших у всьому уанеті. Тому давайте разом привітаємо Максима Саваневського (автора блога) із цією річницею. Побажаємо йому успіхів, процвітання і творчого розвитку.
- 5 причин, чому я не читаю рунет та уанет, а на цей блог я натрапив лише вчора. Стаття, яка пропонується вашій увазі, звісно ж, надзвичайно дискусійна. З багатьма твердженнями можна посперечатися. Але все ж, доля істини у ній є.
- Претензії до контенту: жодної теорії, тільки практика. Як завжди неперевершена за стилем викладу стаття у блозі Миколи Костиняна. З неї ви дізнаєтеся, що можна вчинити, якщо те, що ви опублікували у своєму блозі, не сподобалося якійсь великій „шишці”.
+2
- How to Grow an Interested Following on Twitter using RSS. Популярна тема для людей, які лише нещодавно захопилися повальною тенденцію твітеризації (а кількість таких, за останніми даними, росте в Україні просто таки шаленими темпами). Словом – все стандартно: способи вирощення послідовників у твіттері. Але не брутальними способами (підпишись до оновлень 10 тисяч твітерян і чекай, поки вони зроблять те саме), а набагато більш природніми, які орієнтуються на цінність.
- 5 Ways to ‘Systemize’ your Blogging. Якщо вам ще не набрид Дарен, якого я регулярно публікую на сторінках „Української блогосфери” – то тут ви маєте нагоду трішки почитати його в оригіналі. Загалом – надзвичайно корисний пост для людей, які хочуть, але все ніяк не можуть зробити публікації у свій блог регулярними.
+1
- Скрытая реклама в блогах. А стоит ли? У цьому пості мені найбільше сподобалася історія виникнення індустрії проплачених записів у блогах. Ну і трішки роздумів на тему „варто, чи ні”?
Все, на сьогодні! Я навіть не буду рекламувати рубрику „3+2+1”. Ви й так знаєте!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)