• Я колись пробував таке зробити…
  Є дуже багато нюансів і залежностей між тематикою сайту і інтересами того, хто виступає в ролі піддослідного…

  Відповідно до цього і результати та ефекти від такого роду дослідження будуть інші.
  В моєму випадку сайт кинули читати через пару секунд через незрозумілість тематики…

  А найбільшим відгуком був відгук lilumi про юзабельність самого дизайну…

  В принципі – кожному своє… Дуже дуже дуже складно проаналізувати насправді нового користувача…

  Наразі мені вдається отримати нових користувачів з глибиною проникнення до 6 кліків і з CTR 0.21% банерної мережі і CTR 0.1% для власних блоків реферерів, рекламних блоків – 0,03% і блоку 13 місяців тому – до 3%… Що є дуже і дуже мало 8(((

 • У Джоеля Спольски ця хороша методика вже років десять як називається “коридорне тестування”. Входить до одного з критеріїв правильності сотфверної компанії.

 • Але ж справжні блогери ніколи не читають спеціалізованої літератури як з юзабіліті, так і будь якої іншої взагалі – вони вигадують усе самотужки! 🙂

 • Андрію, насправді, реально зіткнувся з тим, що дуже важко об’єктивно оцінити свій сайт і ті матеріали, які найбільше приваблюють або навпаки – ігноруються читачами. З точки зору автора (принаймні, в моєму випадку) все виглядає (здається) доволі ідеальним. Але часто будь-яка людина “збоку” може навести ще кілька реально корисних порад.

 • Stanislav

  Another good advice. This “corridor poll” looks fine as one of possible approaches.

 • хм… мені теж важко свій блог оцінити
  але в мене специфічна тематика, навіть не знаю хто зможе це зробити об’єктивно….
  і я вже всім знайомим про нього розказала, тепер пізно просити їх бути відвертими :)))

 • Ната, на перший погляд у вас дуже приємний блог. Все зроблено дуже ненав’язливо і органічно. І тематика (принаймні, мені) досить цікава. Єдине, не зрозуміло, навіщо на блозі реєстрація? Що це дає людям?


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.