• Stanislav

  I like this one. A lot of good points… for a serious, determined blogger of course 🙂 Not for a “having fun” one 🙂

 • Дякую, Станіславе 🙂

 • Цінитель

  На рахунок «уваги читачам» маю спостереження. Помітив, що частина моїх коментарів в блоги на WP просто не відображається. І це не премодерація. Причина скоріш за все в тому, що я вказую власний блог в полі «сайт», і його адреса (а він на платформі Блоггер) інтерпретується багатьма спам–фільтрами WP як спам. Боротьба зі спамом – це добре, однак судячи з усього універсальних інструментів ще не придумали…
  До речі, мій коментар на один з останніх постів в цьому блозі теж «порізало» 🙂 Що там стоїть? Aksimet? 😉

 • Так, акісмет. Він дійсно іноді ріже нормальні коментарі. Але, на жаль, я далеко не завжди маю можливість перевірити всі ті сотні відфільтрованих результатів… треба робити це частіше…

  Швидш за все, на Вашому коментарі хтось колись натиснув кнопочку “позначити, як спам” і він потрапив у базу акісмета. Єдиний вихід – писати розробникам акісмета, щоб прибрали Вас із бази спамерів.

 • Цінитель

  Дякую за швидку відповідь! Погодьтесь, ситуація виглядає досить кумедно. Будь-хто, встановивши Аксімет, в змозі «заблокувати» кількох інших блогерів. Можливо, навіть не навмисно, а просто не розібравшись з цим плагіном. А тим, кого заблокували, залишається лише строчити листи турецькому султа… до розробників Аксімет. Або ж напряму звертатись до автора блога, де залишає коментар, щоб той в настройках власного Аксімета дозволив залишати коментарі з такої-то адреси (чи це в принципі неможливо?).
  В будь-якому випадку – назва мого блогу «Двері в кіно». І я не спамер 🙂 Тож сподіваюсь, що мене не блокуватиме на Блогосфері. Адресу блогу не пишу, оскільки хочу, щоб цей коментар все-таки опублікувався 🙂

 • Ввести адресу сайту і позначити його, як “не спам” в акісметі неможливо. Можна тільки позначати коментарі, як “не спам”. Та я то, з власного досвіду можу сказати – не завжди допомагає. На жаль це гірка правда – акісмет (чи будь-який інший спам-фільтр) не ідеальний. Доводиться “витягувати” коментарі вручну. І на жаль, деякі таки втрачаються.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.