• Цінитель

  Судячи з поточної кількості коментарів всі хороші ідеї кожен береже для власного блогу 🙂

  По тематиці: 1) Можна писати більше «прикладних» постів. Наш читач не надто шанує чисту теорію. Йому подавай інструкції від «А до Я» для якихось конкретних випадків. Мова звичайно не про абсурдні «спочатку відкрийте вікно браузера», але чим більше прикладних деталей, тим краще.
  2) Цікаво було б прочитати статті про безкоштовні блогосервіси та «поселення» на них. Наприклад, про wordpress.com

  По самому блогу: 1) Непогано було б встановити пагін для авторизації по OpenId 2) Дещо розширити можливості пошуку, зокрема встановити розширення для автозаповнення можливих варіантів при наборі тексту в рядку пошуку.

 • Дякую за підказки. Про безкоштовні блогосервіси обов’язково напишу. А взагалі, в мене вже є одна досить цікава ідея щодо циклу статей по створенню блогів (цього разу – моїх авторських) як на блогосервісах, так і на окремих двигунцях.

  Прикладні пости також будуть. Цей цикл теоретичних статей від Дарена було варто опублікувати вже хоча б для того, щоб побачити, як наш народ реагуватиме на теорію.

  Щодо автозаповнення форми пошуку… хм… чесно кажучи, я не знаю, як це зробити в блозі на WordPress, де використовується користувальницький пошук від Google. Вам траплялися приклади з таким заповненням? Було б дуже цікаво подивитися…

  Про OpenId подумаю. Взагалі, ідея будь-якої реєстрації мене не дуже приваблює (навіть якщо вона дуже проста). Як на мене – ввести одноразово ім’я та електронну пошту – простіше.

 • Цінитель

  “Вам траплялися приклади з таким заповненням? Було б дуже цікаво подивитися…” – шукати можна і силами самого блога, обходячись без Google. Щодо прикладу, гляньте тут: nik.chankov.net Автор блогу навіть створив плагін, щоправда особисто я його не тестував: wordpress.org/extend/plugins/autocompleter/

  “Як на мене – ввести одноразово ім’я та електронну пошту – простіше.” – саме тому OpenId і є такий популярний. Один раз зареєструвався і коментуєш в десятках блогів, не гаючи час на ввід технічної інформації (логіну, пошти, сайту…). До того ж деякі блогосервіси і самі є провайдерами OpenId. Скажімо, в мене блог на сервісі Blogger і мені достатньо просто ввводити всюди адресу свого блогу, яка слугує OpenId-ідентифікатором


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.