• або пива багато, або я не зовсім зрозумів в чому тут “суть”

 • Здається, тут помилочка – двічі та сама фраза:

  “Тобто, яку б нісенітницю _в інтернеті вона вже буде_ – в інтернеті вона вже буде!”

 • — Могу я видеть прокурора?
  — Можете. Где у нас прокурор?
  — В шестой палате, где раньше Наполеон был.
  (к)

 • podarok, не знаю, скільки пива, але суть в тому, що надмір інформації в інтернеті дає змогу людям підтверджувати свою думку, навіть якщо вона хибна. Тому варто дивитися на упередження критично. Навіть якщо ви не підозрюєте, що це упередження.

  Максоне, дійсно помилка. Дякую, виправив.

  The Lex, 🙂

 • Ярославе, так увесь світ має одну таку цікаву особливість:якщо ти бажаєшь знайти підтвердження чомусь, свято в оте щось віриш, то світ дасть тобі змогу знайти це підтвердження. 😉 Як в будь-якій суперечці більш-менш освітчених людей: у кожного є маса доказів правильності саме його точки зору, безліч аргументів та контр-аргументів і всі вони взяті з якихось авторитетних джерел. Так що помилкової чи “недостатньо якісної” інформації вистачає не тільки в межах Всесвітньої Мережі.

 • Ярославе, чомусь всі забули що інтернет не є джерелом інформації (як це не парадоксально звучить),
  інтернет це лише засіб комунікації.
  Середовище для публікації в принципі не спроможне продукувати знання. Так само можна піти у бібліотеку і назбирати купу доказів за чи проти будь якої думки. Все, що ми знаходимо через гугль – інформація для роздумів і не більше.
  Спробуйте „розгромити” власну ідею. Якщо вам це не вдасться – значить вона має право на життя і форум вам у руки, на форумах завжди можна знайти купу охочих “розгромити”.
  Якщо хтось, скажімо, шукає інформацію про встановлення WordPress – то він повинен отримувати у гуглі одне посилання на один матеріал, який найбільш повно і детально розкриває весь процес і після якого у запитувача більше не залишається „темних плям”. в перспективі так працюватиме wolframalpha

 • в перспективі так працюватиме wolframalpha (посилання мабуть видалив фільтр)

 • ivanko, посилання на місці.

  Щодо “джерела інформації”: звісно ж, сам по собі інтернет не створює інформацію (як не створює її, скажімо, бібліотека), але від того не перестає бути її джерелом для інших людей.

  Щодо “розгромлення власних ідей” – вся цінність цієї процедури якраз і полягає в тому, що критиком власних ідей виступає сама людина, яка їх створила (і внаслідок цього процесу ідеї або гинуть, або стають сильнішими). А те, що охочих розгромити вашу ідею навколо безліч – це правда. Від того ідеї не легше! 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.