П’ятниця! А отже знову час для регулярної на «Українській блогосфері» рубрики „3+2+1”
3
- Вигадуючи велосипеди. Дуже цікава, майже філософська стаття на блозі GrAndSE, в якій автор розмірковує про необхідність створення „нових велосипедів”, чи, інакше кажучи, говорить про доцільність покращення вже існуючих речей. І хоча по суті автор опонує одній із моїх більш ранніх статей – з багатьма його твердженнями складно не погодитися. Адже й справді – наявність того чи іншого продукту, ще зовсім не означає, що ви не зможете зробити краще. Єдине, чого потрібно уникати – це клонування сутностей. Тож побажаємо авторові створити по-справжньому нову і зручну CMS, якою користуватимуться мільйони!
- Як уникнути виснаження. Чергова досить цікава стаття про порятунок від професійного блоку та вигорання. Від професіоналів своєї справи часто очікують, що вони завжди будуть проактивними, працювати, вбирати інформацію та відточувати нові навички. Втім, якщо наша робота візьме верх над особистим життям, друзями та розвагами – наслідком буде не що інше, як виснаження. Ефективний не той, хто багато працює, а той, хто багато встигає.
- В Україні ніколи не було краще, ніж сьогодні? А це роздуми Станіслава про історичне минуле України та дослідження того, коли і як у нас жилося. Сьогодні в Україні живеться найкраще! Знаєте, а в цих словах справді є певний сенс!
+2
- 5 Brilliant WordPress Articles. Дуже хороша підбірка матеріалів для людей, які хочуть освоїти вордпрес і почати творити з його допомогою чудеса.
- How to Build a Successful Blog. Надзвичайно банальна назва… але при цьому – надзвичайно винятковий зміст. Всередині знайдете 50-хвилинне відео виступу Тіма Феріса, автора досить популярної на заході книги „4-годинний робочий тиждень”. Тім розповідає, як створити та підтримувати високовідвідуваний блог, не загробивши при цьому своє здоров’я від постійного просижування перед комп’ютерам. Якщо ви добре розумієте розмовну англійську – дивитися обов’язково.
+1
- Твой твиттер никто не читает. Напівжартівлива підбірка фактів, які доводять, що ваш твіттер ніхто не читає. Але, як це часто і буває – у кожному жарті лише доля жарту!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)