Як і кожної п’ятниці, „Українська блогосфера” поповнюється ще однією статтею із рубрики „3+2+1”:
3
- Криза середнього віку. Криза середнього віку – це коли набутий життєвий досвід входить у протиріччя з насадженими з дитинства стереотипами. Щось таки є у цьому твердженні. А у статті розповідається про моральність та егоїзм, а також про те, чому люди почали вважати відкритість і чесність гарними рисами, а хитрість та підступність – поганими. Змушує задуматися.
- Яценюк 3.0: руйнування міфів. Нарешті стали відомими достеменні свідчення про автентичність (а точніше – неавтентичність) облікового рахунку Яценюка у твіттері. Нарешті Арсеній (а точніше – його штаб) виявив бажання розвінчати інформацію про цей обліковий запис. Залишається тільки одне запитання: навіщо ж було мовчати пів-року?
- На аукціоні Kopeikoff продається Mitsubishi Lancer за 3 гривні. Огляд чергової бізнес-моделі, яка нещодавно почала діяти в Україні. Раніше цей „аукціон” пропонував флешки та айподи, а ось тепер перейшов і до автомобілів. Цікаво, як можна заробити на людській жадібності. Адже очевидно, що сума 3 гривні за товар, який коштує 150 000 – цілком умовна. Вам доведеться поборотися за право купити автомобіль за таку суму. І за кожну „ставку” ви заплатите свої кровні гроші. Тож тут йдеться радше про лотерею, ніж про аукціон, бо потративши кілька десятків, а можливо, навіть сотень гривень, ви можете (а швидш за все – так і буде) залишитись ні з чим. Втім, модель має право на існування, а користувачі – знати, як вона працює!
+2
- 4 Steps to Increase Your Blog Traffic Beyond 1,000 Daily Page Views. Як завжди – дуже корисна і інформаційно насичена стаття від Даніеля Скокко (Daniel Scocco), автора блога Daily Blog Tips, який розповідає про те, як підвищити кількість відвідувачів вашого блога.
- 5 Useful And Creative Ways To Use WordPress Widgets. Трошки про кодування, трошки – про нутрощі нашого улюбленого двигунця для ведення блогів WordPress. Але думаю, кожен, хто ним користується, знайде у цій статті щось корисне для себе.
+1
- Отдай контент, ворюга! Покроковий посібник, який розповість нам про те, як боротися зі сплогерами. В принципі, поради досить банальні. Але для людини, яка зіткнулася з крадіжкою контенту вперше, вони можуть виявитися корисними. А головне – надані приклади листів, які можна писати зловмисникам. Їх було цікаво почитати!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)