• Цінитель

  І тим не менше, навіть найнаполегливіші блогери можуть дати слабину, коли приходить сезон літніх відпусток 😉

 • я від ведення свого блогу отримую, можна сказати фізичне задоволення, тому наполегливості мені не бракує 🙂
  так приємно описати якесь питання, шукати до нього картинку, правити до якнайкращого вигляду :)))
  правда-правда 🙂 люблю, щоб все було гарно, то певно чисто жіночий пунктик 🙂

 • Ната, це точно не “жіночий пунктик”. Я також переймаюся, щоб у блозі все виглядало естетично – привабливо для ока! І думаю, тут багато блогерів мене підтримають.
  Зрештою, від цього також залежить те, чи будуть читати ваш блог (хоч і меншою мірою, ніж від змісту).

 • Я поки що схожий на блогера, який пише 100 публікацій в перший місяць 🙂 Сподіваюсь, що не перегорю. Але якщо чесно, то цікаво вести блог і бачити, що хтось навіть незнайомий на нього заходить по якихось ключових словах 🙂

 • А що таке “успіх”? Для досягнення цілі не менш важливе досить чітке її усвідомлення і окреслення, бо інакше уся та наполегливість так і залишиться усього лише наполегливістю. Ну і потім: чи ци не тут же трохи вище пишеться про “10 днів на досягнення успіху” – хіба “наполегливість для досягнення успіху” не те саме, тільки замість “роби як я раджу – і 10 днів станеш успішним” виголошується “роби як я кажу: працюй наполегливо – і досягнеш успіху! принаймні, така ймовірність є і вона навіть більша, якщо ти будеш користатися саме моїми порадами” (к) У чому ж різниця? Одні вірять у одне – або просто “продають” цю “віру”; інші – у інше, і так само “продають” вже “своє”. І у перших, і у других, і навіть у третіх і так далі – в усіх є свої приклади “він зробив саме так – і саме тому став успішним!” (к) Хіба ці всі “проповідники” не однакові? Чи є взагалі “істина”? 🙂

 • jarofed, а що скажете про теги?
  мій чоловік каже що їх має бути мало, а я хочу трохи більше 🙂
  (я про хмаринку тегів питаю)

 • Олексію, повністю солідарний з тобою, що розуміння успіху у кожного своє. Для мене це здатність жити повним і насиченим життям (і якщо блогінг сприяє цьому – то чому б і ні?) Для когось успіх може вимірюватися у популярності, для когось у грошах. Але для більшості (чомусь мені так здається) успіх все-таки передбачає комбінацію багатьох факторів. Можна знову згадати піраміду Маслоу, яка, думаю, вже встигла набити оскомину.

  Що стосується “роби як я раджу – і за 10 днів станеш успішним”, думаю, ти маєш на увазі курс Дарена “31 день на суттєве покращення вашого блога”. Втім, у цьому курсі не йдеться про “панацею, яка допоможе стати успішним”. Це банальні інструменти блогінгу, які можуть допомогти покращити блог (підвищити показники відвідуваності, коментування, кількості повернень, глибини перегляду тощо). Це інструмент. З таким же успіхом я міг би розповідати про те, як правильно зробити собачу будку і що для цього потрібно, в такому разі, думаю, ніхто б не стверджував, що я розповідаю про те, як стати успішним.

  Успішність, як на мене – це те, що знаходиться всередині людини. В принципі, ведення блога може сприяти наближенню до цього стану, але говорити, що вони напряму зв’язані, я б не ризикнув.

  Ната, теги були надзвичайно популярними на зорі розвитку блога, коли вони були справжньою інновацією і проривом. Тоді вони ще використовувались не тільки для краси, але й виконували навігаційну функцію (по них навіть хтось ходив).

  Скажу з власного досвіду, що зараз по тегах мало хто переходить (якщо й так, то це радше виняток, ніж правило). Тому сьогодні теги виконують більше оптимізаційну (SEO) функцію. В такому разі головне знати міру. Звісно – це не 5 і не 10 тегів, але й не 100! Я зупинився на 40 тегах і вважаю, що цього цілком достатньо. Втім, у кожного може бути своя точка зору на це питання. Зверніть увагу хоча б на головну сторінку блога Андрія Поданенка

 • що ж, до 40 тегів це нормально, мені більше і не треба 🙂
  а от в блозі Поданенка від тегів трохи рябить в очах :)))

  дякую за відповідь 🙂

 • “Брюки превращаются… Превращаются брюки…” (к) Легко і невимушено успішність блогу та блогера як блогера перетворюється на “успішність взагалі – те, що знаходиться всередині людини”. Правильно, поставлену ціль краще заховати подалі, завуалювати поневизначеніше – а там чи шах помре, чи ішак здохне. Ну і ймовірність “успішного досягнення успішності у розуміні чиємусь окремому особистому” – теж не виключена, ага. До чого тут, доречі, “31 день Дарена Роуза”? Я тут десь загубив нитку логіки, але, якщо подумати, приклад цікавий: усі “рекомендації” надані якраз у якомога більш неконкретному вигляді і це все “лёгким движением руки” (к) перетворюється на “просто інструмент” – і одразу ж стає зрозумілим, що у неуспіху чи неспроможності використати ці самі “рекомендації” можна легко звинуватити самого “читата-слухача-покупця істини”. Адже “це просто інструмент” – тож я не винен, то ви самі не зуміли неи скористатися, еге ж?

  Якби таким самим чином розповідали, як зробити собачу будку – бідний був би собака… 🙂

 • Правильно, Олексію, знімаємо з себе відповідальність! Коли нам щось не вдається, то це, безперечно, вина авторів статей, блогерів і ще кого завгодно, але тільки не наша власна! 😉 Дуже зрілий підхід!

  P.S.: якщо я бачу ресурс, який не здатен принести мені користі, то я просто проходжу повз, бо вважаю свій час занадто цінним, щоб витрачати на нього.

 • а я теги використовую і в мене більше 20 відсотків на сайті – кліки по тегам 8)))


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.