• Якщо вже казати про виправлення помилок, то українською буде “кілька місяців тому”…

 • А я й не стверджую, що мої статті ідеальні з точки зору відсутності помилок. Сам іноді редагую їх по 3-4 рази. Дякую за виправлення.

 • мабуть повторюсь, але час від часу роблю такі “вдосконалення старих статтей..”

  Особливо, якщо знаходжу помилку і тисну кнопку “редагувати”
  В цьому випадку я роблю максимум щодо оптимізації. Виправляю помилки, вставляю фото, роблю дописи постскриптумів з посиланнями на схожі статті із зовнішніх сайтів тощо.

 • Так, на свіжу голову можна багато чого помітити у власних постах.

 • Ой, мені аж попустило. А то я гаадав це лише я один такий “кривопальцевий” і неуважний. Декотли таки й справді по кілька резів редагуєш – і однак потім якісь дошкульні помилочки знаходиш. Їх ще так довго виправляти, а якщо помилка в коментарі – взагалі ніяк.

  Коротше дякую, зі те що мені попустли – може й ще якомусь колезі нашому попустить :).

 • О, будьласка, в попередному коментарі три помилки %(. І це при тому, що начебто переглядав. А ні! – чотири. Нє – 5! Мг… 6. Отакоє от. 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.